Головань Анастасія. Що чекає на мене попереду?!

Новини | 26.09.2013 | 0

Головань АнастасияОстанні обстеження Настеньки змусив нас усіх дуже перехвилюватися, адже результати були зовсім не ті, на які ми очікували. Після цього було багато консультацій, повторних обстежень, УЗД та щоденне спостереження мами дівчинки до наступного контрольного обстеження. На це обстеження Настюша з мамою приїдуть до Києва наступного тижня, оскільки записано на КТ, УЗД вже на 4 жовтня.

Ми дуже сподіваємося, що це обстеження принесе нам хороші результати, і прояснить усю обстановку – минулого разу Настюша робила обстеження у себе, за місцем проживання, а дуже часто обстеження у різних місцях, показує різні результати, бо й різне обладнання. Тому цього разу дівчинка обстежуватиметься там, де й раніше, в Оберизі.

Головань АнастасияКТ трьох відділів з контрастом, УЗД БП та МТ, онкомаркери (АФП, ХГЛ), маркери на гепатит (робитимуть за місцем проживання), плюс дорога в обидва кінці – все це коштуватиме сім’ї у сумі близько 7790 гривень. Батьки дівчинки просять вас, наші дорогі помічники, допомогти їм зібрати необхідну суму на обстеження для їхньої донечки.

Сама Настюша почувається добре, не захотіла сидіти на домашньому шкільному навчанні та пішла до школи. і це не дивно, адже їй дуже хочеться спілкування та всього того, що отримують її однолітки. Настюша гарно малює та пише вірші, які надсилає мені.

Ось один із них:

“Семья”
В семье у нас четыре человека:
Мама, папа, я, сестра,
Нам вместе весело всегда!
Что может быть дороже чем семья?
Совет родных нам заменить ничем нельзя.
С семьёй мне можно радость и печаль делить
И вместе трудности все пережить.
Тебя всегда поддержат и всегда поймут,
В семье у нас всегда царит уют.

Якщо у вас є можливість допомогти дівчинці, не пройдіть будь-ласка повз це прохання!
Пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цього дівчинки!

Головань Анастасия

Велике дякую вам усім за вашу допомогу і ваші молитви, дякую всім, хто підтримує і допомагає нашій Настінці — я дякую Господу за кожного з Вас! Нехай Господь благословить вас усіх за вашу неоціненну допомогу та підтримку!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ