14 днів у Поляні: «Таке може бути з кожним, треба лише потерпіти, вірити та чекати!»

Реабілітація | 6.11.2013 | 0

Поляна: Головань Анастасия, Красуля Олег

На зміну злим холодам завжди приходить очікуване потепління, на зміну ночі завжди настає ранок, а темряву завжди змінює світло. Саме це світло ми бачили і бачимо в житті багатьох наших дітей, які різними способами, через біль та страждання, йшли і йдуть до поставленої мети – знову набути здоров’я.

Бадовский Анатолий, Головань Анастасия, Корчемный Роман, Романов КонстантинВідчувши на собі гіркий і дуже тяжкий досвід лікування своєї донечки, ми знаємо, як це важко і важко, і намагаємось допомагати нашим підопічним так, як допомагали б своїм рідним дітям. Допомагати не лише в основному лікуванні, яке є лише першим етапом на шляху до їхнього одужання, а й у відновлювальній реабілітації, адже дуже важливо не залишити наших дітей і тоді, коли вони нарешті увійшли в цей довгоочікуваний та дуже важливий період ремісії.

Такий реабілітаційний відпочинок для своїх підопічних та їхніх матерів ми проводимо вже другий рік поспіль: якщо минулого року діти змогли відпочити 10 днів, то цього року ми поїхали відпочивати на цілих 14 днів! Як вони всі підросли і подорослішали…

Дивишся на них і серце радіє. Костя Романов та Толя Бадовський стали вже зовсім дорослими; їх наздоганяють Красуля Олег та Рома Корчемний. А всі дівчатка – наші квіточки – стали ще дорослішими, кращими і красивішими! Проживаючи з ними найважчий період їхнього життя, ми дуже зблизилися з ними, полюбили і звикли до них.

Головань АнастасияОсобливе моє ставлення до Насті Головань… Вона так сильно стала схожа на мою Надюшу, що я ледве стримувала свої сльози, при спілкуванні з нею. Перші дні, у мене стояла важка грудка в горлі, але я трималася, ніжно обіймала її і цілувала…

І спала вона разом зі мною: дуже хотілося хоч на відпочинку побути з нею разом і вона хотіла того ж. Вечорами, лягаючи вже в ліжко, ми багато з нею розмовляли, вона ділилася своїми успіхами, читала свої вірші, не змогла дочитати мені лише один свій вірш – вірш про свій біль та страждання у лікарні, розплакалася…

І я теж не приховувала своїх почуттів, гладила її гарні кучері, які виросли після хімії і говорила їй, говорила, говорила… Я знаю, що моя донечка була, є і назавжди залишається поряд зі мною, а любов до цих та інших дітей, яку я їм віддаю все це останнім часом, вона відчуває на собі, бо все взаємопов’язане, і ніщо не проходить безслідно.

Ми всі разом провели цей гарний час як в одній дружній, розуміючій та люблячій родині!

Корчемный РоманНа цьому відпочинку діти ще більше зблизилися один з одним і дуже потоваришували, отримали масу радості та позитивних емоцій, які їм так сьогодні необхідні. Ми їздили на екскурсії, купалися у басейнах, пили мін. воду (“Лужанську-7”, “Лужанську-4”, і “Поляну Квасову” і “Поляну”), дихали в соляній кімнаті, каталися на конях (іпотерапія), гуляли, багато спілкувалися, смажили шашлики, дарували подарунки і відсвяткували день народження нашого Роми Корчемного, дарували один одному радість та посмішки.

У чоловічому монастирі ми попросили та замовили службу про здоров’я – спеціально лише для наших дітей, з помазуванням. Ну а в день від’їзду, прощаючись один з одним, дівчатка не могли приховати своїх сліз розлучення.

Ми й надалі розвиватимемо цей напрямок, щоб і далі наші діти змогли отримати те, чого вони так сильно сьогодні потребують! Ми віримо що з Божого благословення та допомоги багатьох із вас, наші дорогі помічники, нам вдасться оздоровити ще більше хворих діток і подарувати їм радісні, найкорисніші та найпозитивніші моменти в їхньому житті.

Красуля Олег,Бадовский Анатолий, Корчемный Роман, Головань АнастасияІ сьогодні я хочу сказати величезне сердечне дякую тим, завдяки кому ця казкова поїздка для наших дітей стала реальністю – генеральному директору ТОВ «Санорі-Авентіс Україна» Жан-Полю Шоєру; нашому вірному помічнику, який не бажає називати його ім’я; та отцю Алексію – всі вони цілеспрямовано пожертвували свої кошти та сплатили перебування наших дітей у благодійному центрі “Віфанія”, у Поляні, Свалявського району.

Завдяки вашій допомозі цього року ми змогли оздоровити (в два заходи) 45 осіб. Ми дякуємо і молимо Бога за кожного з вас! Все, що ви робите таємно, нехай Господь віддасть вам явно! Знаю, що такі добрі справи не залишить Господь без нагороди. Дякую вам дорогі – від нас, і від наших дітей!

Я впевнена в тому, що тріумфують небеса, і радіє сам Бог, коли він бачить між нами єдність, любов і турботу про свого ближнього. Радіє, коли ми простягаємо руку допомоги тому, хто як ніколи її сьогодні потребує, і це допомога нашим з вами дітям.

Бадовский Анатолий, Корчемный Роман, Красуля ОлегМи не знаємо що принесе нам завтрашній день, але якщо сьогодні ми змогли допомогти хоча б одній дитині, наше життя прожите недаремно, і ця добра справа, вчинена за словом Господа і на славу Божу, дуже цінна в очах Всевишнього! Нехай турбота про наших дітей стане чимось дуже великим для кожного з нас, і внесе щось нове в наше земне з вами життя.

І найголовніше – переоцінку наших життєвих цінностей! У цьому земному, грішному світі, завжди були і будуть і злодії та вбивці, існують і обман і зрада, але за жодних обставин ми з вами не повинні переставати допомагати і виявляти свою турботу про інших, любити всіх, прощати, вірити, сподіватися та чекати!

Молитви та щира віра в позитивний результат дуже важкого лікування підопічних, не пропали для них даремно, не пройшли безслідно: Господь посилав і продовжує посилати на допомогу нашим дітям тих людей, завдяки яким і стає можливим бачити це світло, і йти назустріч йому.

Бадовский Анатолий, Головань Анастасия, Корчемный Роман, Красуля Олег, Романов КонстантинЙти вперед, щоб побачити їх щасливими та цілком здоровими. Це дуже довгий шлях, але ми віритимемо, чекатимемо і робитимемо все, щоб ми з вами змогли побачити здійснення цього очікуваного дива!

Це наші діти, які закінчили своє основне лікування… Сьогодні їм залишається проходити контрольні обстеження, кожні 3-6 місяців, відновлювати свої витрачені сили, підтримувати і лікувати всі органи, що постраждали від хімії (печінка, шлунок, серце…), і періодично лікувати набутий під час лікування гепатит, а це зовсім не малі витрати… Іноді, на все це йдуть усі сімейні заощадження, і самим батькам ніяк не впоратися фінансово, тому вони отримують допомогу від таких людей як ви, наші дорогі помічники. Дякую вам за це!

Творіть добро не заради очікування похвали та марнославства, а на славу Божу, адже тоді воно зможе не тільки стати благословенням для тих, кому ви його робите, але й принесе хороші, добрі плоди у ваше життя… Своїми добрими справами ми збираємо собі скарби на небесах, адже ніщо матеріальне не має жодної цінності в очах Всевишнього – Його цікавить тільки наше серце, наша врятована душа, сповнена Його безмежної, Божої любові.

Бережіть себе та своїх близьких! Дорожіть кожним своїм днем, прожитим у колі своєї улюбленої родини!