Столярчук Владислав. Нові труднощі та нові перемоги

Новини | 26.11.2013 | 0

Столярчук ВладиславЯкщо ви хоч один раз у своєму житті бачили очі хворої дитини, то вже ніколи не зможете їх забути … У них – біль і страждання, в них – недитяча мудрість, і в них – ніжна, запитальна посмішка … Дуже складно висловити те, що відбивають у собі ці очі. Тяжка хвороба в житті кожного з наших дітей, розміщених на цьому сайті, вкрала у них найсвітліший і найдорожчий час їхнього життя — це їхнє дитинство!

А cкільки вже довелося пережити та вистраждати нашому Владику та його мамі за останні роки лікування та реабілітації, знає лише один Господь, але цього цілком могло б вистачити на кілька дорослих життів!

Щоразу, коли мені вдається до них приїхати, Владик зустрічає мене своєю гарною усмішкою в інвалідному візку, і щоразу, йдучи, я знову і знову кажу йому, що наступного разу він зустрічав мене вже стоячи на своїх ногах.

Столярчук Алла и Москалева НинаЯк раділо моє серце та душа, коли зовсім недавно, я приїхала привітати з днем народження його маму! Він зустрів мене в коридорі квартири, стоячи на своїх ногах. Поки я піднімалася до них сходами на 4 поверх, він вже стояв на ногах і чекав мене коли я зайду. Побачивши мене, Владичек посміхався і дуже радісно казав: “Ось бачите, бачите тітко Ніно, я вже зустрічаю Вас стоячи на своїх ногах, як Ви й просили!”

Моєї радості не було кінця, я похвалила його за такі старання, обійняла і поцілувала, і тепер ми вже домовилися – ходитимемо.

Реабілітація у Черкасах не пройшла безслідно для нашого Владика. Атрофовані м’язи в одній нозі почали відновлюватися, функція ноги відновилася, нога навіть трошки підросла і наздоганяє в зростанні другу. Такі добрі результати всіх нас дуже радують і якщо найближчим часом все буде добре, то незабаром, за рекомендаціями лікарів, ми знову відправимо Владика до цього реабілітаційного центру. А поки заняття з фізіотерапевтом і без нього тривають удома і дуже хочеться вірити, що все потихеньку буде відновлено і Владик знову, як і до цієї страшної хвороби, зможе впевнено стати на свої ноги, і тоді він уже сам допомагатиме своїй мамі, яка не відходить від свого сина ні вдень, ні вночі, доглядаючи його довгі 6 років.

Столярчук ВладиславАле це буде потім, а зараз уже настав час нового контрольного обстеження і мати сьогодні знову просить у вас допомоги та підтримки, наші дорогі помічники. Кожні півроку дитина проходить контрольне обстеження (МРТ 4-х відділів з контрастом і без нього в “Оберіг”, УЗД щитовидної залози, БП, 4 види крові на гормони, онкомаркери, біохімію, всі загальні аналізи), та з результатами всіх обстежень його мама їде на консультацію до Москви, до проф. Желудкової, яка спостерігає хлопчика від початку його лікування і щоразу дає нові необхідні рекомендації.

Усі необхідні обстеження, оплата фізіотерапевту, який займається з хлопчиком, консультація, дорога, обійдеться матері у суму – 18 500 гривень.

Ми всі розуміємо, як важко сьогодні кожному з нас, але цій родині ще важче! Тому я звертаюся до всіх, хто має можливість допомогти зібрати необхідну суму. Без вашої допомоги, наші дорогі матері ніяк не зібрати таких грошей!

Столярчук ВладиславАллочці дуже важко обходитися одній із сином останнім часом, важко як матеріально, так і фізично. Син, який поки що не ходить сам і не може обходитися без її допомоги, і хвора мама Аллочки, після двох перенесених інфарктів. Так вона й бігає з кімнати до кімнати між двох рідних та коханих їй людей…

Дякую Богу, що багатьох із вас, наші дорогі помічники, життєва історія нашого Владика не залишила байдужим. Дізнавшись про проблему нашого хлопчика, ви допомагали і продовжуєте допомагати хто як може і чим може, адже у кожного з нас різні можливості.

Ми з вами бачимо, що подолати страшне лихо набагато легше разом! Адже важка хвороба непроханою гостю може прийти в кожен наш дім, постукати до кожного з нас, і тільки наша єдність, наша любов до свого ближнього допоможе з нею впоратися!

Вашими молитвами та допомогою багатьох з вас, наші дорогі помічники, в житті Владика відбулося багато позитивних змін у його відновленні, але щоб їх стало ще більше, йому дуже потрібна ваша допомога та підтримка. Не залиште його і цього разу, допоможіть зібрати потрібну суму на всі обстеження!

Не пропустіть цього прохання, зупиніться! Можливо ця дитина сьогодні потребує саме вашої допомоги!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати для нього величезним благословенням!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ