Головань Анастасія. То що з тобою, наша дівчинко?!

Новини | 2.12.2013 | 0

Головань АнастасияЛише два місяці минуло, як усе начебто знову почало потихеньку налагоджуватися. Батьки дівчинки і всі ми тільки заспокоїлися після контрольного обстеження, яке не підтвердило рецидиву і тут знову, з’явилася нова тривога та новий занепокоєння. Величезне бажання спілкуватися зі своїми однолітками та друзями по школі, переконало батьків Насті у розмові з ними, що до перших холодів, вона сама відвідуватиме школу, а як тільки похолодає, вона знову займатиметься на домашньому шкільному навчанні.

Дівчинка тільки почала зустрічатися і спілкуватися з друзями, займатися улюбленими заняттями, допомагати мамі по дому, забирати з садка і гуляти зі своєю молодшою ​​сестричкою, і тут одного дня, їй ставати дуже погано і вона втрачає свідомість. Батьки дівчинки дуже перелякалися, не знаючи, що й думати, вони звернулися до лікарів, ті списали на вегетосудинну дистонію і прописали необхідні препарати. Але не минуло й тижня, як непритомність знову повторилася, а після того як дівчинку привели до тями, у неї ще й з’явився панічний страх – залишатися однією, вона вистачає маму за руку і слізно просить не залишати її одну…

Головань АнастасияМамі знову, тимчасово довелося піти з роботи, щоб залишатися біля своєї дочки, щоб показати її всім фахівцям і пройти призначені обстеження.

Цього тижня Настенька поїде з мамою в область, де їй необхідно буде пройти: УЗД, здати кров на всі онкомаркери, альфа та бета протеїни, ХГЛ та маркери на гепатит, зробити енцефалограму голови та проконсультуватися у невропатолога. Після результатів усіх цих обстежень буде видно, що потрібно буде пройти ще й яке призначити їй лікування. А поки що ніхто не може зрозуміти, що з дитиною, призначили Настусі заспокійливі та повний спокій. Дуже хочеться вірити, що немає нічого страшного, що, можливо, це наслідки всього пережитого, що це саме всі ті нервові потрясіння, обернулися такими наслідками для дитини! Але для того, щоб з’ясувати справжню причину такого стану, їй необхідно буде пройти ці обстеження, а це – 4500 грн з дорогою. Батьки Насті просять відгукнутися тих, хто може допомогти їм зібрати необхідну суму для їхньої донечки.

Я дуже прошу вас, наші дорогі, допомогти нашій дівчинці та прошу вас молитися за неї!

Ваша допомога і ваша підтримка сьогодні їй дуже потрібна, не пройдіть повз це чудове й добре дівчисько!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Анастасії!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ