Столярчук Владислав. Необхідна потреба юнака – 10700 грн

Новини | 7.02.2016 | 0

Столярчук ВладиславЯк швидко лине цей час. Можливо через те, що останнім часом, усі ми знаходимося в якомусь незвичному і незрозумілому для нас напруженні?

Адже не знаємо, що на нас чекає далі, і що принесе нам завтрашній день. Мабуть за цією тривожною суєтою, роботою і всіма проблемами, що виникли, ми й не помічаємо, як швидко ростуть наші діти…

А ось мами наших підопічних, вважають щодня і годину, чекаючи найщасливішого дня для своєї дитини. Вони лікують їх, багато терплять, моляться і чекають, чекають коли настане той день, коли вони зможуть побачити свою дитину радісною і здоровою, і це буде для них найщасливіший день у їхньому житті.

Така ось вона несправедлива це наше життя, і дізнатися їй справжню ціну, ми можемо лише пройшовши найважчі і нестерпно гіркі випробування.

Так от і мама нашого Владика чекає на цей щасливий день для свого синочка, а синочок працює над собою і вірить, що зовсім скоро настане такий день, в якому він впевнено встане і піде своїми здоровими ногами.

Заняття з фізіотерапевтом проходять безперервно, хлопчик дуже посилено займається і чекає на нові хороші результати. Але за всяку працю потрібно платити, настав час і оплати за заняття фізіотерапевту, за два місяці (січень, лютий).

А ще наступного тижня хлопчику необхідно пройти консультацію та додаткові обстеження в Інституті травматології та ортопедії, куди направила Владика проф. Желудкова після її консультації в Москві, там потрібно з’ясувати причину проблеми однієї ноги, отримати необхідну консультацію та рекомендації щодо її усунення. На все перераховане мати хлопчика просить допомогти зібрати для сина – 10700 грн

Ми сьогодні звертаємося до всіх, хто має можливість підтримати та пожертвувати свої кошти для нашого Владика. Ви самі розумієте, що фінансові можливості матері – це сьогодні повний нуль.

Столярчук ВладиславВиживати на пенсію по догляду за сином – це ще м’яко сказано, адже вона майже вся йде на оплату квартири, що вже говорити про їжу, одяг, лікування. Дякую Богу, що ми всіляко підтримуємо цю сім’ю і допомагаємо їм усім, чим можемо!

Ми дякуємо Богу за всіх, хто допомагав, допомагає і допомагатиме цій сім’ї! Дякую вам усім величезне! Нехай таємні ваші справи будуть завжди явними перед Богом і Він віддасть вам Свою нагороду за це добре і добре діло! Нехай Благословить вас усіх рясно Всевишній і дарує вам мир, здоров’я, Віру, Надію та Любов!

Ще ми просимо вас продовжувати молитися про цього хлопчика та всіх дітей на цьому сайті!

Адже наші щирі молитви мають реальну силу! І якщо приходять важкі випробування, ми завжди повинні пам’ятати, що вони мають свій кінець, нам треба молитися і вірити, що вони скоро пройдуть!

Завжди пам’ятайте, що великі нагороди та відплати ми отримуємо не лише за те, що ми робимо добро, а й за те, що терпимо зло. За все тяжке, пережите заради Бога, обов’язково чекає нагорода, і чим важче її шлях, тим світлішим буде кінець, чим важче випробування, тим більше буде благодаті Божої, щоб його пройти!

Тому будемо дякувати Богові за все і завжди!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами Столярчук Алли Андріївни. Реквізити на сторінці Владика:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ