Микула Анастасія. Необхідна ваша допомога та підтримка

Новини | 3.02.2016 | 0

Микула АнастасияУ нашої Насті підходить час планового обстеження, тому батьки дівчинки знову звертаються за допомогою до вас, наші дорогі помічники.

Піврічний курс Роаккутану батьки знову сплатили самі. Саме обстеження – 6000 євро, вже оплачено, а от на проїзд в обидва кінці, на перекладача, житло на два тижні та харчування, вже грошей немає, тому батьки дитини знову просять допомогти зібрати для їхньої донечки – 2010 євро.

Час для збору сьогодні дуже важкий, а сума не маленька, але ми не втрачаємо надії, молимося і віримо, що до кінця лютого, з вашою допомогою, нам знову вдасться зібрати всю необхідну суму для Настюшки.

Це планове обстеження, що повторюється кожні 6 місяців, тобто. два рази на рік. Точної дати батькам поки не повідомили, лікарі ще вирішують на коли, але за часом та періодичністю – це буде кінець лютого, початок березня.

Обстеження, як завжди, проходитиме в університетській клініці м. Вюрцбурга, Німеччина, де Настенька спостерігається та проходить протирецидивні курси лікування.

Микула АнастасияВартість самого обстеження – 6000 євро. План обстеження батькам повідомляють вже після приїзду. В обов’язковому порядку – це МІБГ-сканування (те, що не роблять в Україні) та все, що належить за протоколом.

Роаккутан дівчинка приймає курсами, 2 тижні через два, безперервно – від обстеження до обстеження. Після кожного обстеження консиліум вирішує, що робити і як лікуватися. Тому і цього разу Роаккутан дівчинка прийматиме до поїздки до Вюрцбурга.

Після минулого обстеження Настеньці призначили ще один протирецидивний курс МІБГ-терапії. Таким чином, він був уже третій, сподіваємося, що цього разу не призначать, дуже важко дитина відновлюватися, але лікарям видніше…

Настя почувається добре, підросла і дуже подорослішала. Зараз знову налаштовує себе на те, що потрібно залишити свого коханого песика і поїхати на деякий час зі свого будинку, щоб здійснити поїздку та обстеження в Німеччині.

Наші діти, пройшовши дуже важкий шлях свого лікування, витримавши всі найскладніші випробування, дуже швидко дорослішають і розуміють все не по роках, знають, що так треба для повного одужання, тому упокорюються, роблять все, що їм кажуть, терплять і вірять у своє Лікування.

А ми з вами, наші дорогі помічники, звичайно, знаходимося завжди поряд і всіляко допомагаємо і підтримуємо нашу принцесу! Дасть Бог, що і цього разу, з вашою неоціненною допомогою, Настенька знову зможе вчасно пройти своє планове обстеження!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ