Романов Костянтин не зможе обійтись без вашої допомоги. До збору необхідно – 12990 грн

Новини | 7.02.2016 | 0

Романов Константин

Вже півтора року я нічого не писала про нашого Костю. З усіма контрольними обстеженнями та покупкою необхідних медикаментів мама з Костею справлялися самі, говорили, що є ще багато інших діток, ми якось упораємося.

Результати всіх обстежень були стабільними – добрі і ми цьому раділи. Але зараз настав час важкий для всіх нас, а для таких сімей, де хворі діти, які потребують лікування та обстеження, воно стало ще важчим.

Ще й довелося всім трьом (мати, син і донечка) перехворіти на грип, лікувалися всі цілий місяць, слава Богу видерлися, а на їх лікування пішли всі заощадження сім’ї та всі сили.

І цього разу, мама Кості просить допомоги у вас, дорогі наші помічники, просить допомогти зібрати не малу суму на обстеження її синочка. Тим більше, що після тяжко перенесеного грипу обстеження потрібно робити негайно.

Це планове обстеження, яке Костя проходить тепер уже двічі на рік, йому потрібно буде пройти його вже наступного тижня, тому ми дуже просимо всіх, хто має можливість допомогти зібрати для хлопчика необхідну суму.

Новогодние поздравления наших подопечных. 2016 год.Кості необхідно буде пройти контрольне обстеження: КТ трьох відділів із контрастом, УЗД, онкомаркери, маркери на гепатит та всі аналізи крові — на все це хлопчикові необхідно 12990 гривень, а це величезна сума для його родини.

Мати хлопчика сьогодні знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники, і просить вас допомогти зібрати на всі ці обстеження для її сина необхідну суму – дуже необхідну, але дуже непідйомну для неї!

Ці обстеження дуже важливі для наших дітей і відкладати їх ніяк не можна, щоб не дай Бог, що пропустити… Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто може сьогодні допомогти нашому хлопчику, не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашого Кості!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами, Людмили.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ