Столярчук Владислав. Найменші перемоги радують серце

Новини | 27.04.2013 | 0

Столярчук ВладиславСаме бажання змінити своє життя і досягти нових вершин ніяк не змінить його. Наше життя може змінити лише Божа сила і мета, якої ми хочемо досягти – цю силу нам необхідно використати у своєму повсякденному житті, щоб чогось у ньому досягти та йти назустріч новим змінам. Після того, як після основного лікування (операції) наш Владик опинився в інвалідному кріслі, хлопець щодня бачить той самий сон – як він стоїть і бігає на своїх здорових ногах… І лише прокинувшись, він щоразу розуміє, що це поки що тільки сон, який він усіляко намагається здійснити у своєму житті, і для цього докладає багато своїх зусиль. І навіть найменше його досягнення дуже тішить як його, так і мати, яка ні на хвилину не залишає свого сина. Вона своєю материнською турботою та любов’ю надає синові сенсу в його житті. Адже кохання – це не просто прекрасне почуття, а й всепереможна сила!

Столярчук ВладиславКоли зовсім недавно я була на дні народження у Влада, він мені продемонстрував усі свої здобутки та показав, як він може вже стояти на ногах сам. Показав свої браслети, які зробив своїми руками, випускний альбом після закінчення школи та ділився своїми планами на майбутнє…

Всі ці перемоги, це довгі заняття над собою і над своїм тілом – це величезна його праця і праця його матері, і як би не було важко – вони бачать свою мету та стрімко рухаються до неї. І ми з вами – прямі учасники таких перемог, тому що кожен з нас зробив свій дорогоцінний внесок у цю дитину. Адже завдяки вам, наші дорогі помічники, мати може оплачувати спеціальні заняття фізіотерапевта, придбала потрібні корсети і все необхідне для відновлення свого сина, завдяки вашим пожертвуванням кожні півроку може оплачувати Владу контрольні обстеження. Дякуємо вам усім величезним за вашу неоціненну допомогу!

Столярчук ВладиславІ вже настав цей час нового обстеження і мати сьогодні знову просить у вас допомоги та підтримки, наші дорогі помічники. Кожні півроку дитина проходить контрольне обстеження (МРТ 4-х відділів з контрастом і без нього в “Оберіг”, УЗД щитовидної залози, БП, 4 види крові на гормони, онкомаркери, біохімію, всі загальні аналізи), і з результатами обстежень його мама їде на консультацію до Москви, до проф. Желудкової, яка спостерігає хлопчика від початку його лікування і щоразу дає нові необхідні рекомендації.

Усі необхідні обстеження, оплата фізіотерапевту, який займається з хлопчиком, консультація, дорога обійдеться сім’ї у суму близько 17000 гривень.
Ми всі розуміємо, як важко сьогодні кожному з нас, але цій родині ще важче! Тому я звертаюся до всіх, хто має можливість допомогти зібрати необхідну суму. Без вашої допомоги, наші дорогі матері ніяк не зібрати таких грошей!

Не пройдіть повз це прохання, зупиніться! Можливо, ця дитина потребує сьогодні саме вашої допомоги!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ