Романов Костянтин: «Цей день найщасливіший!..»

Новини | 15.05.2013 | 0

Отдых наших подопечных в Закарпатье — 2012 годНапевно, я ніколи не перестану дивуватися, як дивно Бог створив наш світ – усьому в ньому своя роль, своє місце, свій час… Змінюються кольори та відтінки, після зимових холодів зникла сліпуча білизна, і сьогодні наші погляди радують зелені фарби ніжної весни. . Все, що спало – оживає, шумить, дзюрчить і тремтить від пробудження. Слідом за холодами завжди приходить потепління, за відчаєм завжди приходить надія. Надія на те, що вранці обов’язково настане радість! Чому Бог так улаштував наш світ? Може, щоб людина змогла відчути тепло і холод, радість і смуток, побачити народження та в’янення? Відчути, побачити і порівняти… Ось і нам, і нашим підопічним є, з чим порівняти, щоб зрозуміти найголовніші цінності в нашому житті… Відчувши на собі багато болю та страждань, сьогодні ми прагнемо найголовнішого скарбу для всіх нас – це життя та здоров’я наших дітей!

Отдых наших подопечных в Закарпатье — 2012 годКостя увійшов до мого життя з першого дня нашого знайомства. Життєва історія сім’ї хлопчика не могла залишити байдужою до його страждань і переживань… Коли батько залишив сім’ю, Костя став єдиним чоловіком у будинку, підтримкою для своєї мами та своєї молодшої сестрички. І коли у нього виникли біль у низу живота після травми, він не сказав одразу мамі, щоб не хвилювати її, а сам пішов до лікарні на обстеження. І коли з’ясувалося, що у нього пухлина, він розгубився не від страху перед тяжким захворюванням, а від того, що просто знав, як сказати про нього своїй матусі, як приголомшити її такою новиною. Він так і не наважився повідомити це сам і попросив зробити це лікаря.

З тих пір, пройшовши довге лікування, син так і залишається величезною допомогою та підтримкою у своїй сім’ї. Розумний, відповідальний, люблячий син, закінчив навчання і сьогодні проходить практику, щоб стати професійним шеф-кухарем у ресторані. І сьогодні я хочу привітати нашого Костю із Днем його Народження!

Хочу побажати тобі, любий мій хлопчику, величезного здоров’я, щастя та вірних друзів! Нехай у твоїй душі вічно цвіте весна, серце ніколи не перестане любити, сподіватися та чекати! Віри, Надії та Любові у твоєму житті!

Хочу подарувати тобі квітучі сади та оксамитові троянди, адже матінка-природа обдарувала нас, людей, цими прекрасними рослинами, які багато століть поспіль вносять у наше життя радість та красу, піднімають настрій у будь-яку пору року. Один мудрий старець колись сказав, що для повного щастя людині потрібно небагато: небо, сонце та квітка. А ще кажуть, що людина в житті має зробити три речі: посадити дерево, виростити сина та збудувати будинок. Я щиро бажаю тобі всього цього наш любий Костенько!

З Днем народження тебе!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ