Романов Костянтин просить вашої допомоги

Новини | 10.04.2013 | 0

Отдых наших подопечных в Закарпатье — 2012 годСлава Богу, і операція, хіміотерапії, і всі ці такі важкі, такі важкі місяці лікування у Кості вже залишилися позаду… Залишилися лише контрольні обстеження, які необхідно проходити кожні три місяці. За час реабілітації Костенька став дуже дорослим і дуже відповідальним, він підріс і змужнів. Минулого літа їздив із сестричкою до Сваляви разом із усіма нашими дітками. Гірське повітря, мінеральна вода та все, що там проходили наші дітки, хлопчикові пішло лише на користь.

Розуміючи те, що він єдиний чоловік у домі і допомогти більше нема кому, він навіть влаштувався на роботу, щоб допомогти своїй матері, яка одна виховує двох дітей. Адже тато хлопчика втік одразу, як тільки почув про страшний діагноз у сина – з того часу мати і тягне на собі всю їхню родину. А скільки можна заробити простій людині, щоб прогодувати всю родину, та ще й сина лікувати?!

Отдых наших подопечных в Закарпатье — 2012 годНа наступному тижні Кості необхідно пройти КТ трьох відділів із контрастом, УЗД, онкомаркери, маркери на гепатит – на все це необхідно 6590 грн. і це величезна сума сім’ї. Весь цей час, Людмило, мати хлопчика скромно обходилася сама, копила і витрачала на дітей, і сьогодні настав той момент, що вже нічого не залишилося, і тому вона знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники… Не пройдіть повз цю прохання! Допоможіть, хто має таку можливість!

Мама Кості дуже просить допомогти зібрати необхідну суму на обстеження для сина, а також просить підтримати її у молитві за добрі результати всіх обстежень!

Вірю що знайдуться люди, готові прийти на допомогу цьому юнаку!

Допомога можна надати, перерахувавши гроші на рахунок мами, який розміщено на сторінці Костянтина:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ