Столярчук Владислав. Допоможіть зібрати 15800 грн

Новини | 19.05.2015 | 0

Столярчук ВладиславРанок нового дня починається з молитви та подяки Богові за все, що Він нам посилає . Вже довгий час, саме з такої ранку, починається кожен новий день у родині нашого Владика. З того самого страшного часу, як він захворів, пройшов з мамою всі муки основного лікування і повернувся до себе додому майже нерухомий, він тільки й робить, що молитися, працювати над собою, вірить і сподівається на своє диво. З того гіркого моменту багато вже пережито і залишилося позаду. Владик з мамою продовжують потихеньку просуватися до основної своєї мети і досягли вже чимало позитивних відновлювальних результатів.

І найголовніша з них – це те, що хлопчик вижив і поставив собі завдання – піднятися на свої здорові ноги. Лікарі попередили одразу, що реабілітація щодо його відновлення буде довга і важка, на це знадобиться багато часу, але головне не втрачати надію, працювати і вірити, що перемога все одно прийде, а з нею настане і довгоочікуваний фініш. Результати таких праць вже є, і вони дуже радують усіх нас, і дасть Бог, ми незабаром побачимо нашого Владика, що йде на своїх здорових ногах.

Заняття з фізіотерапевтом вдома, самостійні заняття, реабілітація в санаторії Закарпаття минулого року, все це дало дуже добрі результати. І тепер, коли атрофовані м’язи змусили заробити та слухатися, коли з’явилася чутливість рук та ніг, головне тепер для хлопчика – не зупинятися та не припиняти цей важкий процес відновлення. Потрібно продовжувати займатися, щоб нарешті піднятися, міцно і впевнено встати на ноги, і відчути свою перемогу над тим, що рано пригнічує все його тіло і душу, немічність і безпорадність у його житті.

Столярчук ВладиславСьогодні, Владик може вже піднятися з крісла, і хоч поки що, за допомогою мами, і ще тремтячими ногами, але потихеньку, він може вже встати і пройтися. І ті, хто пам’ятають його відразу після лікування і бачать його вже сьогодні, від радості плачуть і дякують Богові за Його допомогу цьому цілеспрямованому, що рветься до нового і здорового життя, молодому юнакові.

Це величезні досягнення, і їхній хлопчик зміг досягти завдяки вашій неоціненній допомозі та підтримці, вашим молитвам! Дякую вам усім величезне! Хай не залишить вас Господь без нагороди, наші дорогі помічники!

Минулого року нам вдалося змінити обстановку родини та вивести їх із міста на реабілітаційний відпочинок на Закарпатті. За останні 6 років, сім’я нарешті змогла вибратися зі своєї міської квартири та поїхати відпочити від щоденної одноманітності у чотирьох стінах. Мати з сином, після довгих і болісних років, які провели вдома, і спостерігали за життям інших тільки з балкона, поринули зовсім в інший світ, зовсім інший простір. За ці довгі й важкі для них роки вони вперше побачили на власні очі інше, давно забуте життя, відчули його на собі в повній гармонії своєї душі і були дуже раді.

Цей відпочинок став для них новою сторінкою в їхньому житті і приніс свої дуже гарні плоди. Реабілітаційний відпочинок у санаторії, обладнаному спеціально для колясочників, приніс багато позитиву у життя нашого Владика та його мами. Після серйозних і старанних занять з добрими фахівцями санаторію, всім на радість, Владик уперше впевнено став на ноги і зміг піднятися на четвертий поверх сходами, за підтримки своєї мами. І це вже було диво, були сльози радості та слова подяки Богові! За рекомендаціями наших лікарів та проф. Желудкової, гол. нейроонколога СНД, цю реабілітацію необхідно безперервно продовжувати, щоб досягти ще кращих результатів та встати з інвалідного візка назавжди.

Столярчук ВладиславМинулого року таке місячне перебування в санаторії було оплачено дуже хорошою людиною Олександром, але цього року такої можливості вже немає. Тому ми звертаємось сьогодні до вас, наші дорогі помічники, і просимо у вас допомоги та підтримки для нашого Влада. Йому необхідна ваша допомога, щоб зібрати та сплатити перебування за 31 день, у санаторії “Квітка Полоніні”. Сума на місяць за Владика, цього року становить – 15800 грн, до якої входить ( дорога в обидва боки – у причіпному вагоні, обладнаному для колясочників, триразове харчування, проживання, хв. вода, лікувальні, спеціальний масаж для ніг та рук, басейн, заняття з фізіотерапевтом у тренажерному залі, соляна шахта…).

Сума не маленька, а оскільки збори для наших дітей сьогодні стали дуже важкими, ми вже сьогодні виставляємо для Владика цей збір, доки ми маємо ще на цей час.

Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти цьому юнакові! Не пройдіть повз це прохання! Відгукніться, будь ласка, на цю потребу!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

Велике спасибі всім, хто відгукувався і продовжує відгукуватися на потреби цієї дитини! Спасибі величезне компанії Ернст енд Янг і компанії Terrasoft, які протягом тривалого часу підтримують дитину, величезне дякую, Олександру і багатьом іншим помічникам. Нехай сіяння та жнива ніколи не припиняться у вашому житті! Нехай ваші таємні добрі справи стануть явними перед Всевишнім! Божих вам Благословень!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами, яку можна побачити на сторінці Владика.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ