Діденко Марина потребує допомоги

Новини | 29.05.2015 | 0

Диденко МаринаДавно не було новин про нашу Маринку. Тому трішки нагадаю вам про дитину – у 2010 році, зовсім ще малечею, вона проходила лікування у Київському міському онкоцентрі. За плечима цієї дівчинки залишилося – 14 блоків хіміотерапії та операція з видалення ураженої пухлиною нирки. На сьогодні їй залишається робити контрольні обстеження, повну реабілітацію та повне відновлення.

На превеликий жаль, лікування для дитини не пройшло для неї безвісти, виникли загальні ускладнення, залишилися проблеми і з промовою. Тому Маринка відвідує заняття дефектолога, логопеда та психоневролога. Ці заняття дуже необхідні дитині, тому що – якщо прогаяти час, то дівчинка не зможе потім відвідувати звичайну школу. Маринка дуже товариська дитина і домашнє навчання чи спецшкола може стати для неї ще одним великим випробуванням.

Весь цей час батьки дитини справлялися самі з усіма потребами, що виникали – проходили контрольні обстеження, оплачували всі заняття логопеда, психоневролога, дефектолога, купували препарати для відновлення функції печінки, загалом – робили і роблять все, аби їхня донечка стала цілком здоровою.

Диденко Марина. ИппотерапияВже три роки поспіль Мариночка з мамою та зі своєю молодшою сестричкою їздила до реабілітаційного центру “Віфанія”, у Поляну з усією групою наших підопічних дітей. Там дівчинка спілкувалася з дітьми, дихала гірським повітрям, кілька разів на день відвідувала басейн, проходила курс іпотерапії (катання на коні), ходила на необхідні процедури у санаторії, пила мінеральну воду та їздила з усіма дітьми та їхніми батьками на всі екскурсії.

Ті роки було легше зібрати необхідну допомогу на цю реабілітацію, але з усім тим, що сьогодні відбувається, знайти необхідну суму стало набагато важче. Тому ми звертаємось сьогодні за допомогою до вас, наші дорогі помічники, та просимо допомогти зібрати для Мариночки допомогу на реабілітацію.

На цілий місяць липень (31 день), який дитина проводитиме у Поляні, дівчинці необхідно – 10 тис грн, до яких входить (дорога в обидва боки, проживання, триразове харчування, плюс другий сніданок та полудень, іпотерапія, басейн, соляна шахта, хв. вода, екскурсії).

Основне лікування у наших дітей – це лише перший етап на шляху до їх одужання. Не менш важливим для них є і другий етап лікування, і це – реабілітація, яка включає в себе – закріплення першого, а це – повне відновлення сил і всього організму загалом після (хімії, променевої терапії, операції, фізичної та психологічної травми).

Диденко МаринаЦе дві складові, які дуже тісно пов’язані між собою, що приносять при цьому кожен свій результат. І цей результат веде наших дітей до повного одужання, до зцілення як їхнього тіла, так і їхньої пораненої душі.

Знаючи і розуміючи, що реабілітація є не менш важливим процесом у нелегкому їх лікуванні, ми не залишаємо їх відразу після першого етапу, але намагаємося довести їх лікування до повного відновлення, до їхнього одужання.

Тому ми звертаємося за допомогою до всіх, хто прагне благословляти цих діток і далі, до повного їх відновлення та одужання. Просимо всіх, чиє серце, як і раніше, прагне співчувати, допомагати і простягати нашим дітям свою руку допомоги в найважчу хвилину в їхньому житті.

Допомога можна перерахувати на рахунок мами Діденки Інни.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ