Микула Анастасія. Хай благословить вас усіх Господь за вашу неоціненну допомогу!

Новини | 5.05.2015 | 0

Микула АнастасияДавно ми не писали новин про нашу дитину, тому що останнім часом потреби для нашої Насті покривала її родина, а час летить дуже швидко.

У лютому 2015 року Настенька були на контрольному обстеженні в Німеччині, яке показало, що, на превеликий жаль, повної ремісії немає, хоча кількість вогнищ із злих клітин зменшилася, і нові, дякувати Богові, не з’явилися. Повторний курс mibg-терапії був оплачений частково за рахунок зборів, а борг, що залишився, був надалі погашений МОЗ. Більше того, на рахунку клініки навіть залишився невеликий запас коштів на оплату обстежень.

Зараз за протоколом у дитини – ретельний моніторинг стану вогнищ, що залишилися, і прийом “Роакутану” (хіміотерапія в капсулах) протягом 6 місяців курсами “два тижні через два”. Побічні явища препарат дає дуже сильні – шкірка на обличчі та ручках облазить до ранок, а, крім того, мала оступилася, і зламала кісточку на ступні. Тепер 20 днів ніжка буде в гіпсі, але сама Настя – життєрадісна, весела і активна дитина, яка радіє життю, а це найголовніше!

До цього часу сім’я справлялася з усіма фінансовими проблемами самостійно, проте зараз, у зв’язку зі зростанням курсу євро, самотужки їм уже, на жаль, не обійтися, і ми знову змушені звертатися за допомогою до вас, наші дорогі помічники! У вересні Настеньці необхідно бути в Німеччині на плановому обстеженні. Саме обстеження вартістю 6000 євро вже оплачено, але сім’я дівчинки просить допомогти зібрати кошти на оплату проїзду та оренду квартири. Два квитки коштують 480 євро, оренда житла на 2 тижні – 700 євро. Усього – 1180 євро, або близько 29500 гривень за курсом на сьогоднішній день. Звертаємося за допомогою для дитини заздалегідь, оскільки збори зараз дуже нелегка і не швидка справа, а сума не маленька.

Поки дівчинка лікуватиметься і відновлюється, нам з вами необхідно допомогти зібрати для неї потрібну суму.
Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині. Не пройдіть повз цю потребу!
Допоможіть зібрати для Насті 1180 євро!

Доповнення від  08.06.2015

Не втомлюся писати та говорити слова подяки людям, які відкривають свої серця для наших дітей! Дякую Господу за кожного з вас, наші дорогі помічники! Дякую вам величезне за вашу неоціненну допомогу та підтримку! Хай благословить вас усіх Всевишній і не залишить вас без нагороди! Нехай ваші таємні справи будуть завжди явними для Бога і Він дарує вам велику нагороду за ваші добрі та чуйні серця!

За минулий тиждень для нашої Настеньки надійшло 420 євро!! А це означає, що Збір вже закритий! Величезна подяка всім від батьків дівчинки, дякую всім, хто відгукнувся на наше прохання і допоміг дитині. А в умовах нинішніх реалій ця допомога цінується втричі! Тепер для планового обстеження немає жодних перешкод і Настенька зможе його пройти вчасно!

Ще раз дякуємо всім за допомогу і бажаємо вам здоров’я і миру, це виявляється найцінніший для нас скарб, що приносить нам гармонію і щастя, і нехай він прийде в кожну оселю, до кожної людини, яка живе на цій землі!!!!!

Дякую вам усім величезне! Бережіть одне одного і даруйте любов та турботу своїм ближнім!

Велика вам подяка за розуміння!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ