Столярчук Владислав. До збору на реабілітацію 35 тис. грн.

Новини | 23.05.2017 | 0

Основне найважче лікування залишилося позаду. Ну а що буде після нього, як і на які кошти відновитися, як прийти до тями і знову стати впевнено на ноги? Ці питання були і залишаються в голові наших мам, які вийшли зі своїми дітьми з дитячого онкологічного відділення після завершення лікування!

Так, це важко, але наш фонд подбав і про це, ми як вели дитину протягом основного лікування, так і продовжуємо підтримувати та допомагати, у не менш тяжкому їх періоді реабілітації та відновлення. Вже п’ять років поспіль ми не припиняючи, возимо наших підопічних дітей з їхніми батьками до Поляни на реабілітаційний відпочинок. Там, в оточенні зелених гір та свіжого гірського повітря, вони на мить забуваються та відпочивають як тілом, так і душею. Вони гуляють, спілкуються, їздять на екскурсії, п’ють мінеральну воду, відвідують басейн та соляну шахту у санаторії “Квітка Полоніні” та всі процедури, які їм можна робити.

Знаючи, як було і є сьогодні у наших підопічних, ми щиро радіємо досягнутим успіхам, і це наша спільна з вами перемога, дорогі наші помічники! Дякую вам величезне, що ви всіляко підтримуєте нас та наших підопічних! Хай благословить вас рясно Господь!

Ваша неоціненна допомога та підтримка стала дуже важливою частиною у житті нашого Влада. Він дуже багато працює, сам займається на різних тренажерах, тренується вдома з фізіотерапевтом і посилено працює, щоб підвестися і стати на здорові ноги і нарешті ними ходити. Вже три роки він з мамою їздить у Поляну, разом з іншими нашими підопічні, і ми бачимо дуже добрий результат, що не може не тішити! У санаторії, для колясочників, куди ми змогли визначити, він отримує багато потрібних і дуже корисних для нього процедур, масажів, басейн і заняття фізіотерапевта в тренажерному залі. А ще, що дуже важливо для його здоров’я, він цілий місяць проводить на вулиці, на природі, чого він не може робити вдома, живучи на 4 поверсі без ліфта. За ці роки весь мед. персонал дуже полюбив нашого Владика та його маму, а як його можна не любити, такого завжди позитивного, доброзичливого та гарного юнака? Вони допомагають йому всі і чекають на нього і цього року! Але щоб знову туди поїхати, йому необхідно допомогти зібрати – 35 000 грн. Сума немаленька на сьогодні, але вона йому дуже потрібна, допоможіть їй її зібрати будь ласка!

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка, якщо у вас є така можливість!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ