Микула Анастасія. Повторне прохання. До збору 2082 євро

Новини | 15.05.2017 | 0

Микула АнастасияПовторюємо прохання для нашої дівчинки. За минулий тиждень, після попереднього прохання, на рахунок бабусі надійшло – 18 євро. Дуже дякую тому, хто їх перерахував!

Початок збору покладено, тепер молитимемося і віритим що знайдуться ті, хто відгукнуться на потребу Настеньки і ми вчасно зберемо необхідну їй на Німеччину суму. Так, саме там у клініці Вюрцбурга їй дали ще один шанс на життя.

Наші лікарі були вже безсилі допомогти дитині, але батьки Настюші не склали руки, вони не здавались і знайшли тих, хто зміг допомогти їхній дівчинці. Лікування було експериментальним, гарантій ніхто не давав, але все ж таки – це був шанс врятувати їхню донечку, вони ним скористалися і слава Богу не помилилися! Лікування було успішним, відтоді Настенька перебуває під повним контролем лікарів клініки. Спочатку вона проходила обстеження двічі на рік, тепер один раз і воно призначене на вересень місяць. Сума велика, збір на сьогодні поганий, час втече дуже швидко, тож ми вже сьогодні її збираємо.

Не пройдіть повз цю потребу!

Ми просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти дитині!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ