Софія Балдюк. Реабілітація за планом. До збору 12000 грн

Новини | 24.06.2024 | 0

Що не день, то нові новини та нові складності приходять у наше з вами життя. Тому, поки є світло та інтернет, хочу скористатися моментом та швиденько написати новини по нашим дівчаткам, щоб допомогти зібрати їм допомогу та покрити всі їхні потреби на липень. І перш за все, хочу подякувати нашим помічникам за їхню неоціненну допомогу нашим дітям! Дякую вам величезне, нехай ваше добре зерно сіяння та жнив проростає дуже швидко і дає добрі плоди в багато разів більше!

Завдяки вашій допомозі, Софійка змогла пройти обстеження, розпочати лікування ШКТ та сплатити реабілітацію за червень. Сьогодні ми виставляємо збір на 20 занять на липень і просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашій дівчинці на відновлювальні заняття з реабілітації, які вона проходить щомісяця.

Відгукніться, будь ласка, якщо ви можете допомогти! Ми просимо всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати необхідну їй суму! Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дівчинки і покращить їй життя, яке понад усе!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ