Марина Діденко. Допомога на липень

Новини | 26.06.2024 | 0

Величезна подяка помічникам, які закривають потреби нашим дітям. Завдяки лише вашій допомозі вони можуть проходити своє лікування, обстеження, реабілітацію. З вашою допомогою, мама Мариночки змогла придбати все необхідне на курс лікування в червні, і частково вже здали аналізи, пройшли УЗД та консультацію нефролога, яка додала ще нові препарати через високий рівень сечової кислоти. Тепер ще необхідна консультація ендокринолога та гінеколога, оскільки аналізи гормонів теж дуже завищені. Одна нирка та наднирник так і не справляються зі своєю функцією, тому доводиться допомагати їм ще й медикаментозно.
Адже високий рівень сечової кислоти – це дуже серйозна проблема, особливо, якщо вона не відходить, адже вона може призводити до розвитку подагри, та утворення каменів у нирках, може сприяти порушенню обміну ліпідів (жирів) в організмі, що збільшує ризик серцево-судинних захворювань, таких як атеросклероз та ішемічна хвороба серця. Тому лікування у Мариночки може бути довгим, на стабільному рівні та під постійним контролем нефролога.

Крім пройденого курсу, нефролог додав дівчинці ще нові препарати, які необхідно приймати три місяці та щомісяця здавати аналізи для контролю сечової кислоти. Тому, курс лікування на місяць став ще дорожчим, разом з новими препаратами та аналізами.

До призначеного лікування входять: мед. препарати, хв. вода Rudolfuv Pramen (1 пляшка води на день вартістю 204-205 грн. = 6150 грн. на місяць), спец. харчування, де необхідно розраховувати кількість білка і бути на строгій дієті. Місяць такого лікування обходиться мамі — 15500 грн., плюс усі препарати, які ще написані у висновку та призначенні нефролога, що разом вийде близько 20 000 грн на місяць.

Тому, мама дівчинки просить допомогти зібрати донечці на новий курс лікування та аналізи вже на липень місяць.

Розуміємо, що всім нам важко сьогодні прожити і вижити в ці лихоліття, а таким сім’ям, як наша Мариночка, ще складніше! Для матері, яка одна виховує своїх двох дівчаток – підлітків, працюючи на двох роботах – це дуже велика сума! Тому ми знову просимо вас відгукнутися на це прохання і допомогти зібрати Маринці необхідну їй суму!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ