Допомога нашим захисникам. До збору 30 000 грн

Новини | 18.06.2024 | 0

Ні для кого сьогодні вже не секрет, що наші хлопці на передовій виживають завдяки народу, волонтерам, своїм рідним та близьким людям! І кожна наша допомога для них там безцінна, бо на кону стоїть найдорожче, що у них тільки є – це їхнє життя, яким вони ризикують щодня, щогодини, кожної хвилини, заради нас усіх, заради свободи та миру на нашій землі.

Усі нормальні люди хочуть миру, ніхто не хоче війни, але цей мир обходиться нам всім дуже дорого – ціною життя наших батьків, синів, чоловіків, а іноді – життям дуже молодих хлопців, які ще цього життя і не бачили, і це дуже гірко, боляче і страшно …

Наша допомога та підтримка, наші молитви є дуже важливими для них. І коли вони бачать, що ми з ними в єдності, що підтримуємо і допомагаємо як можемо, вони розуміють, що не одні, і це зміцнює їхню віру і надає їм сил стояти, вистояти і повернутися живими, принісши нам з вами світ!

Ми намагаємось підтримувати і допомагати нашим захисникам, як на фронті, так і пораненим хлопцям у шпиталі, допомагаємо як тільки можемо, і чим можемо, і якщо хоча б одному з них стане легше, або подаруємо надію тим, у кого її вже не залишилося, наш день буде прожитий недаремно, і це найкраща для нас усіх нагорода!

Сьогодні ми звертаємося за допомогою для нашого волонтера, який з перших днів війни знаходиться на передових позиціях, і просимо допомогти зібрати йому 30 тис грн на обслуговування та постійний ремонт автомобіля, що їздить не асфальтованими дорогами і перевозить поранених хлопців… Так, це дуже небезпечно, так, ризикова кожна поїздка і не знаєш звідки чекати лиха, з повітря або з-під коліс автомобіля, але інакше ніяк не можна, потрібно рятувати тих, кого можна ще врятувати.

Саша у нас дуже скромна людина, він краще віддасть своє, відремонтує і купить усі запчастини за свою зарплату, але не проситиме в інших, як і робить уже третій рік, але це неправильно, оскільки та зарплата у нього там багато на що ще йде.

Дякуючи Богу, односельці допомагають, зібрали на генератор, на нові колеса, які вже багато разів змінювалися, але таких хлопців багато, і їм усім потрібна допомога своїх односельців. Дякуємо районним волонтерам, які возять їм на передову допомогу, яку збирають люди.

Дякуюємо Богу, що ми єдині в цьому горі і намагаємося допомагати і підтримувати фронт як тільки можемо, тут у тилу, в цьому і наша сила в єдності!

Тому, дізнавшись, скільки щомісяця Саша витрачає своєї зарплати тільки на ремонти та обслуговування, ми вирішили хоча б частково перекривати всі необхідні потреби тільки на транспорт, тому щомісяця будемо збирати допомогу, щоб допомогти нашим захисникам. Звертаємось до всіх, хто може допомогти та просимо зібрати 30 000 грн.

Ми звертаємося до всіх, хто має можливість і бажання в своєму серці допомогти тим, хто стоїть сьогодні за нас, ціною свого життя!

Не пройдіть повз це прохання і допоможіть будь ласка зібрати необхідну суму, від цього залежить життя багатьох наших захисників, наших з вами синів, а значить – і наші!

Свою допомогу перераховуйте, будь ласка, на карту Саші:
  • 5168 7574 1958 7037
  • Кучерук Олександр Миколайович