Антоненко Олександра просить допомоги на лікування

Новини | 13.10.2022 | 0

Дякуємо всім, хто підтримує та відгукується на потреби нашої Саші. Завдяки лише вашій неоціненній підтримці вона може сьогодні отримувати необхідне лікування. Думали що стан Сашеньки покращиться і вона зможе приїхати до Києва на консультацію до своїх лікарів, але, на превеликий жаль, цього поки не трапилося, такий тяжкий стан трапляється у Саші навесні\восени і цей час їй потрібно просто пережити. А поки Саші дуже погано, вона знаходиться на кисні і на крапельницях, не може навіть піднятися з ліжка: «Тьоть Нін, я поки що лежача…».

Препарати, які Саша зараз капає для підтримки серця і всього організму, та препарати на яких вона знаходиться стабільно – вже закінчуються, тому вона знову просить нас усіх про допомогу. На два тижні їй необхідно придбати:

  • Кор. Композитум, Мукоза, Преднізолон, Візан, Омез, Глутаргін, системи, шприци, Мілдронат, Мукосол, Німесіл, Соларгін, та здати повторний аналіз крові.
  • Загальна сума передбачуваних витрат –12000 грн.
12000

Величезне прохання відгукнутися та допомогти нашій Сашці у її тяжкому лікуванні. Про пересадку легень поки що не говоримо, оскільки їй необхідно зараз підлікуватися, набратися сил, вижити і жити заради своїх двох дітей-підлітків.

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка!
І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Сашки і врятує їй життя!

Якби кожен із вас перерахував, хоча б трохи, ми з легкістю змогли б зібрати всю суму і Саша змогла б замовити собі всі необхідні їй медикаменти!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ