Балдюк Софія. Дівчинка знову потребує вашої допомоги

Новини | 4.10.2022 | 0

Дякуємо всім, хто всі ці роки відгукується та допомагає нашій Софійці у її лікуванні та відновлювальній реабілітації. Завдяки вашій допомозі та підтримці, батьки дитини можуть оплачувати дочці всі необхідні їй потреби, за що вам подяка.

Сьогодні батьки дівчинки знову просять допомогти зібрати доньці на оплату занять з реабілітологом, уже за жовтень місяць.

Ми розуміємо що всім сьогодні важко, але ще важче тим, у кого хворі діти, які потребують лікування та відновної терапії після найстрашніших і найважчих днів, проведених у дитячому онкологічному центрі. Так, там було стільки болю та розпачу, що могло б вистачити на кілька дорослих життів, а наші діти витримують усе це на собі заради нового та здорового життя. Так і наша Софійка, пройшовши всі муки хіміо- та променеву терапії, операцію зараз намагається після всього цього відновитися, а це щомісячна реабілітація з 20 занять на дому. Тому батьки дитини і просять вас, дорогі наші помічники, допомогти зібрати на оплату цих занять 11 500 грн.

0

Без вашої підтримки сім’ї було б дуже важко впоратися самим, а, вірніше, вони взагалі не змогли б оплачувати реабілітацію, і особливо зараз, коли йде війна, коли багато людей залишилися без роботи і без засобів існування.

Ми звертаємось сьогодні до всіх, хто знову може допомогти нашій Софійці зібрати кошти їй на 20 занять реабілітації, що дівчинка проходить щомісяця, вже на жовтень місяць.

Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання!

Реквізити надання допомоги змінилися, дивіться на сторінці Софії:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ