Софія Балдюк.Новий корсет та реабілітація

Новини | 3.04.2024 | 0

От і вступила у свої права довгоочікувана весна. Дні стали теплішими і у кожного з наших підопічних з’явилися потреби, які необхідно терміново вирішувати. Так і у Софійки, крім допомоги на реабілітацію на квітень, потрібна ще допомога і на придбання нового корсета, оскільки цей їй вже дуже малий, з усіх боків тисне і натирає, і робити його потрібно терміново, бо тільки за його допомогою дівчинка може тримати спинку, а без корсета Софійка не може зовсім. Тому, окрім допомоги на реабілітацію, мама дівчинки просить допомогти зібрати ще й новий корсет:

«Доброго дня. Ніна, в нас ще одна невеличка проблема, корсет вже дуже малий, тільки телефонувала, запитала яка ціна, — 10500 грн і за срочность 1200 грн, зможеш допомогти …?»

Реабілітація, новий корсет та таксі на примірки, коштуватиме 25 000 грн. Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти нашій дівчинці пройти реабілітацію у квітні та придбати новий корсет, який їй дуже необхідний.

Ми розуміємо, що сьогодні всім важко жити і виживати, тому й збори стали проблемними, але ми дуже віримо, що і цього разу Господь надішле нашій дівчинці потрібних людей, які допоможуть їй в оплаті нового корсету та 20 занять реабілітації.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ