Марина Діденко. Планове обстеження

Новини | 21.03.2024 | 0

Ось і настала справжня весна, день уже ставатиме довшим, почало з’являтися тепле сонечко. І дай Боже, щоб ця весна принесла нам усім єдність, мир і любов Божу між людьми, і над цим нам усім треба дуже попрацювати. А працювати треба над всим, у тому числі і над своїм здоров’ям! Ось і наші підопічні прикладають багато часу, зусиль, праці та фінансів, щоб поправити своє здоров’я та йти до повного одужання.

Наша Марина вже довгі роки після основного лікування намагається відновитися, підтримується медикаментозно і проходить планові обстеження, щоб нічого не проґавити. На початку березня дівчинка закінчила черговий курс лікування і зараз їй необхідно пройти повне контрольне обстеження, яке вона проходить 2-3 рази на рік, залежно від аналізів та самопочуття, щоб отримати консультацію від лікарів та план дій щодо подальшого її лікування та підтримки єдиної нирки.

На контрольне обстеження, Мариночка вже записана на 28 березня, а це буде: КТ та МРТ 5 відділів з контрастом і без, УЗД щитовидки, внутрішніх органів та гінекологія, кардіограма, всі аналізи крові, включаючи аналізи щитовидної залози, антитіла та всі види гепатиту. Після, з усіма результатами аналізів, буде консультація з нефрологом, ендокринологом, невропатологом, гінекологом і терапевтом. На всі обстеження та на медикаменти, які Марина приймає на стабільній основі (Едарбі клор, Конкор, Канефрон, Нефропатин, Урсогепавін, Укрліф, Гепамаг, Біфрен, Централ – Б, Гліцин, Йосен. Віт. Д3, Омега 3, Кальцій Д3, Віт В6, В12.) необхідно зібрати – 32000 грн.

Сума велика для матері, яка одна піднімає на ноги своїх двох дівчат-підлітків, тому вона просить допомогти зібрати для дочки необхідну їй суму на всі обстеження та медикаменти!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ