Наталія Андрієнко. Черговий курс лікування та нове прохання

Новини | 7.04.2024 | 0

Дякуємо Богу за добрих і чуйних людей, у яких відкрите серце, готове допомагати тим, хто сьогодні потребує допомоги! Завдяки лише допомозі таких людей наші підопічні мають можливість проходити вчасно своє лікування, реабілітацію та обстеження. І ми завжди дякуємо Богові за таких людей, і просимо для них благословень у всіх сферах їхнього життя за їхні таємні добрі справи.

Завдяки лише вашій допомозі, дорогі наші помічники, Наташа змогла придбати дорогий препарат Кітруда і пройти свій черговий курс лікування в березні, за що вам дякуємо! Сподіватимемося на вашу допомогу для Наталії на наступні курси лікування, яких залишилося всього 8! Вона пройшла вже довгий шлях до свого одужання, а це: 16 курсів хіміотерапії, операцію, 15 курсів променевої терапії та 9 курсів імунотерапії, залишилося пройти ще зовсім трошки, 8 курсів із дорогим препаратом Кітруда, та лікування, дасть Бог, буде завершено.

Результати обстежень показують позитивну динаміку, Наталія почувається добре, а це найголовніша для неї і для всіх нас нагорода! Наступний курс лікування призначено на 16 квітня, і ми знову просимо відгукнутися та допомогти зібрати для Наталі все ту ж суму 72000 грн.

Так, ця велика сума для кожної простої людини, тим більше вона непідйомна для самотньої мами, яка одна виховує маленьку донечку. Разом з нею ми пройшли вже довгий шлях, давайте не залишимо її і далі на її шляху, а знову підтримаємо і допоможемо Наталці зібрати необхідну суму на наступний курс, який буде вже за тиждень.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ