Діденко Марина просить вашої допомоги. До збору – 9800 грн

Новини | 20.06.2023 | 0

Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання для нашої Мариночки та пожертвував їй свої кошти на лікування. Велика подяка вам усім за допомогу, дякуємо кожному з вас за ваш внесок для нашої дівчинки, нехай Господь благословить вас за ваше розуміння, ваше добро і чуйні до чужої біди серця!

Завдяки вашій допомозі, наша Мариночка закінчує свій курс лікування. На початку липня вона має пройти обстеження, від якого залежатиме подальший перебіг дій щодо її здоров’я. Нагадаю, що після основного лікування у Київському онкологічному центрі 2010 року, коли Мариночці було всього два роки, вона багато чого пережила і залишилася з однією ниркою та наднирковою залозою, перенісши операцію, променеву та хіміотерапію.

З того самого часу дівчинка перебуває під особливим наглядом лікарів і на стабільній медикаментозній підтримці. Підлітковий період посилив її здоров’я і став для неї ще одним випробуванням, оскільки одна надниркова залоза не може впоратися зі своєю функцією, тому пішов гормональний збій і звідусіль посипалися проблеми: стрибки тиску, запаморочення, підвищення аналізів, невралгія…

Так, надниркові залози – це парні залози, розташовані на верхніх полюсах нирок. Вони відповідають за вироблення найважливіших гормонів, що беруть участь у регуляції процесів обміну речовин, фізичного та психічного розвитку, а також функціонування органів та систем. Будемо вірити, що це тимчасові труднощі і вони скоро підуть, але і цей час, нашій дівчинці потрібно просто пережити.

Незважаючи на все це, Мариночка тримається, відволікається і працює, і, як ми вже писали, брала участь у міжнародному конкурсі “ЗІРКА ВЕСНА”, зайняла друге місце, чим нас усіх дуже порадувала. Ще цього літа Мариночка випустилася з 9 класу, з чим її і вітаємо, де вчитися далі поки що ніхто ще не знає, все залежатиме від ситуації в країні.

Поки Маріночка закінчує своє лікування, ми просимо вас допомогти зібрати кошти їй на обстеження та медикаменти на липень місяць, які вона приймає на стабільній основі: Едарбі клор, Конкор, Канефрон, Нефропатин, Урсогепавін, Укрліф, Гепамаг, Біфрен, Гліцин, Йосен. Віт. Д3, Омега 3, Кальцій Д3, Віт В6, В12.

На обстеження та медикаменти Мариночці необхідно зібрати 9800 грн.

Одна мама не може потягнути на собі цей важкий тягар, адже вона одна виховує, одягає і годує своїх двох дівчаток-підлітків, працює на двох роботах, аби тільки вони мали все найнеобхідніше, але її зарплати все одно не вистачає на потреби своїх. дівчаток.

Тому ми знову просимо вас відгукнутися на це прохання і допомогти зібрати Маринці на її потреби!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ