Головань Анастасія. Потрібна допомога. До збору – 12500 грн

Новини | 7.02.2016 | 0

Головань Анастасия

У нашої Насті все залишається як і раніше. Напруга і щоденне переживання за свою безпеку і життя поки що так і залишається. Воно буде триматися сьогодні у всіх нас, доки не вщухнуть бої і не настане реальний світ. Виїхати кудись із двома дітьми, вже пробували, помикалися по кутках і повернулися назад у свій будинок.

Хоч і важко, але вони у своєму будинку, ніхто їх не штовхає і не жене. Адже нікому не цікаво, що у них хвора дитина, що мати тільки й робить останні роки, що молиться за життя своєї донечки, що її серце болить тільки за це, а тут ще й інше випробування, яке зробило ще більше проблем у них і так не спокійне життя.

Сьогоднішнє Життя внесло багато проблем для нас усіх, а в такі сім’ї внесло їх ще більше. Вже рік мати бігає по кабінетах щоб виплатили дочці пенсію, але скрізь двері зачинені, одна влада ( у Києві ) переклала цю проблему на іншу ( у Красному Лучі) , а інша на першу, у результаті – вже другий рік на Настю не виплачують пенсію, і де шукати правду, не знає ніхто, куди не йдуть скрізь глухий кут.

Ми звичайно всіляко допомагаємо Настюші, робимо все, що можемо, підтримуємо і молимося за них, але ніяк не можемо змінити цю бюрократичну та бандитську систему стосовно людей. Адже проблема зі здоров’ям дівчинки все ще залишається, вона нікуди не поділася.

Новоутворені кісти, які виникли рік тому (можливо через переживання), поки все ще нікуди не поділися, одне лише тішить, що не ростуть, стоять на місці, але за ними постійно потрібно стежити. Планові обстеження дитині потрібно робити двічі на рік, хоча потрібно було б і більше, але оскільки немає такої можливості, доводиться налаштовуватись на менше.

Цього місяця у дівчинки планове обстеження, а в матері вже болить серце від хвилювання, адже минуло пів року, у донечки були кісти, що тепер, який сьогодні результат? Мені знайомі ці напівнепритомні переживання під кабінетом МРТ, поки лікарі винесуть результати знімків дитини, у матері б’ється і вистрибує серце.

Будемо вірити, що все буде добре, але щоб це ще й підтвердити, Настінці потрібно пройти обстеження. Це обстеження дівчинка проходитиме у Луганську, бо до Києва їхати ще дорожче та проблемніше, а там ціни набагато дорожчі.

Це Аналізи крові: Альфа – фетопротеїн, ХГЛ, HBS AG, нирково-печінкові, клінічний розгорнутий аналіз крові, Дослідження: УЗД, КТ та МРТ – легенів, КТ черевної порожнини, КТ та МРТ – малого таза, Контраст, Фотранс- проносне для підготовки До дослідження, Дюфастон (пити постійно для роботи яєчника) Тотема по 1 ампулі 2 р на день, це препарат для підняття гемоглобіну, так як у дитини середній ступінь анемії 74 – показник гемоглобіну.

Сьогодні сім’я знову просить вашої допомоги на придбання для донечки призначених препаратів, які піднімуть їй гемоглобін і всі контрольні обстеження. На все це і дорогу, дівчинці необхідно – 12500 грн. Це дуже велика сума для цієї родини!

Ми просимо вас відгукнутися на цю потребу!
Не пройдіть мимо, відгукніться будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти цій дитині.

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дівчинки!
Так, як дівчинка перебуватиме на окупованій території, свою допомогу поки що перераховуйте будь-ласка на мою картку або можете передати особисто до рук, а я вже передаю їм через інших людей.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ