Балдюк Софія. Збір на чергову реабілітацію

Новини | 8.01.2023 | 0

Важким і страшним видався нам усім рік що минув, але, слава Богу, він залишився вже позаду. Нехай усе найгірше, що випало на долю нашої славної України, залишиться в ньому, а новий 2023 рік принесе нам перемогу та мир у всьому світі!

І як би важко нам усім не було, ми все одно прославляємо Бога за народження його сина Ісуса Христа, який був посланий нам у цей світ для спасіння всього людства! Тому, від щирого серця вітаємо вас з великим святом Різдва Христового, дорогі наші друзі та помічники — Христос народився, славимо його!

Нехай у це святе свято син божий відродить віру у тих, у кого вона згасла, надасть сил тому, у кого вони закінчилися, наповнить своєю любов’ю серця тих, у кого вона охолонула, і дасть надію тим, хто її втратив! З Різдвом Христовим вас усіх!

Новорічні свята підходять до свого завершення і попереду кожного з нас свої плани на наступний тиждень. Так і у нашої Софійки, за планом продовжаться заняття з реабілітологом, заняття, які потрібно буде знову оплачувати. Тому ми звертаємося до всіх, хто може допомогти зібрати дитині необхідну суму, яку батьки не можуть потягнути самі.

Сума збору на заняття із реабілітологом: 11 500 грн.

0

Без вашої підтримки сім’ї було б дуже важко впоратися одним, а, вірніше — вони взагалі не змогли б оплачувати реабілітацію, і особливо зараз, коли йде війна, коли багато людей залишилися без роботи і без засобів існування.

Тому ми звертаємось сьогодні до всіх, хто знову може допомогти нашій Софійці зібрати їй на 20 занять реабілітації, що дівчинка проходить щомісяця, вже на січень місяць нового року. Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ