Марина Діденко. Прохання про допомогу

Новини | 12.10.2022 | 0

Велика подяка всім, хто всі ці роки відгукується і допомагає нашій Мариночці в її відновлювальному лікуванні після страшного діагнозу в дитячому онкологічному центрі. Пережиті там найважчі дні лікування (хіміотерапія, операція з видалення ураженої нирки, променева терапія) дуже серйозно позначилися на здоров’ї дівчинки. З тих пір Марина перебуває під наглядом та лікуванням у невропатолога, гастроентеролога, окуліста і звичайно ж нефролога, який спостерігає за її єдиною ниркою. Марині весь час доводиться сидіти на дієті, розраховувати кількість білка, що споживається, і стабільно здавати аналізи, щоб нічого не пропустити.

Завдяки вашій допомозі, дорогі наші помічники, у серпні місяці Марина змогла пройти повне контрольне обстеження, консультацію всіх лікарів та придбати на місяць призначені їй препарати. Слава Богу, після перенесеного ковіду та всіх нервових потрясінь через війну, Знімки МРТ І КТ показали стабільні результати, що нас усіх дуже порадувало.

Після двох тижнів перерви їй знову необхідно почати прийом ліків. Тому, мама дівчинки знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники, та просить зібрати для донечки 12800 грн., щоб придбати їх на місяць. Сума може змінюватися в +, ціни ціни ростуть на всі препарати.

А це:
Канефрон табл.(2 упак.), нефропатин (1 упак), Урсофальк – табл.500мг (1 упак.), Гептрал -500мг табл. (3 упак.), Максібрен табл (3 упак), Гліцесед, Ле – карніта питна (6 упак.), Едарбі клор 40\25 мг (1 упак), Віт Д3, Омега 3, Кальцій Д3, Віт В6, В12, Йосен.

9500

Дуже просимо вас відгукнутися на це прохання!

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка!

Реквізити надання допомоги Марині знаходяться на її сторінці:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ