Марина Діденко потребує вашої допомоги

Новини | 30.01.2022 | 0

Дякуємо всім, хто всі ці роки знаходиться поряд з нашою дівчинкою та всіляко допомагає їй у лікуванні та відновленні після основного лікування. Величезна подяка вам усім за неоціненну допомогу! Завдяки вам у грудні наша Мариночка змогла здати необхідні їй аналізи, пройти консультацію у необхідних фахівців, отримати необхідні їй рекомендації, призначення та придбати новий курс медикаментів, які вона щомісяця приймає на стабільній основі. Необхідні препарати вже закінчуються, їх залишилося лише на кілька днів, а тут ще й захворіла, коли настав час для придбання нового курсу медикаментів на місяць.

Все начебто йшло за планом, але два тижні тому молодша сестричка принесла зі школи грип, а як виявилося, це була модна хвороба – ковід, тож захворіла і Мариночка та їхня мама, яка сама виховує та забезпечує своїх двох дівчаток.

На сьогодні у Марини висока температура та сильний кашель (можливо ще знадобиться і КТ), лікування йде під наглядом лікаря, за протоколом лікування, а це ще чималі додаткові витрати, особливо дорого обходиться Ксарелто, Мовіназа, Вітамак… плюс стабільні препарати на місяць.

Мама дівчинки у розпачі та страху за свою дівчинку, адже весь цей час вона оберігала її від цієї зарази і вони протрималися два роки, а зараз не пронесло… тому й просить допомоги для лікування своєї донечки. Допомогти їм нікому, крім нас із вами, дорогі наші помічники, тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто може допомогти самотній матері у лікуванні її дитини!

Сума збору: 15800 грн

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і може врятувати їй життя!

Якби кожен із вас перерахував хоча б по 50-100 грн, ми вже змогли б покрити всі потреби цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ