Наталія Андрієнко просить вашої допомоги на лікування

Новини | 7.09.2023 | 0

Ніхто не знає, що нас ще може чекати попереду! Біда може підкрастись дуже тихо і непомітно, прийде тоді, коли на неї зовсім не чекаєш. Так і Наталія Андрієнко, яка звернулася до нас за допомогою, жила зі своєю донечкою, як і всі сьогодні, під час війни, дякувала Богові за кожен прожитий день і раділа життю зі своєю дитиною! У травні цього року виявила ущільнення в грудях і вирішила звернутися до лікаря. Після деяких обстежень та гістології, їй поставили страшний діагноз – рак.

Що може відчути людина, яка почула таке страшне слово? Шок, страх за своє життя, безвихідь, невпевненість у завтрашньому дні… У Наталки ж був страх не лише за себе, а й за життя своєї донечки, адже вона залежить безпосередньо від життя її мами! Все одночасно навалилося на її плечі і стало для неї страшним тягарем: війна та подвійна боротьба за життя!

Сили та віру в її перемогу, їй надала маленька донечка, Наташа взяла себе в руки та почала боротися за своє життя! Слава Богу, лікування почало вчасно і воно проходить з позитивними результатами, дасть Бог, до завершення лікування хіміотерапією, пухлина повністю зникне і без оперативного втручання, за що молитимемося!

А поки що познайомимося з нашою новою підопічною та з її зверненням до нас:

Я Андрієнко Наталія Сергіївна, звертаюсь до директора Благодійного фонду “Моя Надія” Ніни Москальової про допомогу у звязку із хворобою – рак молочної залози. 30.05.2023 лікарі поставили мені діагноз – інвазивна карцинома лівої грудної залози. Даний тип раку потребує довготривалого лікування хіміотерапії та особливого лікування дороговартісної імунотерапії препаратом Кітруда (два флакони на один курс, які містять 100 мг Пембролізумабу). На превеликий жаль, Кітруда не закуповується державою для лікування онкохворих, тому її потрібно купувати власними силами, а це 82000 грн на один місячний курс, це дуже великі кошти для мене. На сьогоднішній день, я вже пройшла 4 курси АПХТ препаратом Ендокса + Доксорубіцин та попереду мене чекає ще довгий шлях: 12 курсів хіміотерапії щотижнево та 17 курсів імунотерапії з інтервалом одна в 21 день. Наступний курс протипухлинної терапії, який буде включати імунотерапію, заплановано на 18.09.2023. Щоб хоч якось собі допомогти, я стала учасником програми підтримки пацієнтів “Ключ надії” тому, купуючи один флакон препарату Кітруда 100 мг пембролізумаб за повну вартість, другий флакон препарату, мені дають за 1,00 грн. Один курс імунотерапії з препаратом Кітруда, мені буде обходитися в 82 000 грн, а для проходження повного курсу лікування (17 курсів імунотерапії) мені потрібно – 1 394 000,00 грн, для мене це просто непідйомна сума. Своє лікування я проходжу в Спеціалізованому мамологічному центрі м.Києва. Працюю в АТ «Укрпошта» в м. Києві, на даний час і весь час лікування, буду знаходитися на лікарняному. Я одинока мати, що сама виховує чудову донечку Оленку, якій зараз уже 4 рочки. Самі рідні для мене люди на землі – це моя донечка, мама-пенсіонерка та сестра, але вони не мають можливості мені допомогти коштами, а в мене є дуже великий шанс на життя, адже результат лікування 4 курсів хіміотерапії, уже приніс маленький позитивний результат, за що я дуже вдячна Богу і усім лікарям!!! Вірю, що з вашою допомогою, справлюсь з цією бідою, стану твердо на свої ноги та виховаю свою кохану донечку, яка дуже потребує моєї уваги, любові та допомоги! Дуже Вас прошу мені допомогти зібрати кошти лише на самий дорогий мед. препарат Кітруду- Пембролізумаб!!! А це, впродовж 17 місяців, щомісячно, починаючи з вересня, допомогти мені збирати кошти – 82000 грн на препарат Кітруду! Сподіваюся на ваше розуміння та вашу допомогу! З повагою Наталія Андрієнко. 7 вересня 2023 року.

Сума збору складає 82 000 грн.

Часу до 18 вересня у нас залишилося дуже мало, а сума велика, тому ми звертаємося за допомогою до всіх, у кого тільки є можливість допомогти Наталці придбати необхідний їй препарат, щоб почати курс лікування з Кітрудою!

Будь ласка, підтримайте Наташу і допоможіть їй у боротьбі за своє молоде життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ