Софія Балдюк. Допомога на вересень

Новини | 28.08.2023 | 0

Хоч на вулиці ще дуже спекотна погода, вже залишилися лічені дні і літо передасть свою естафету осені. Віритимемо, що осінь звідусіль принесе нам лише гарні новини. Так, часи настали важкі, але як би важко не було сьогодні, не запитуйте себе: «коли закінчиться війна?», а краще запитайте себе: «що особисто я можу зробити для того, щоб вона швидше закінчилася?». Нам з вами потрібно тримати тил на всіх «фронтах» і тримати його потрібно добре. Без сумніву, допомагаємо нашим захисникам і не забуваємо про тих, у кого боротьба йде на обох фронтах, і це наші – підопічні, котрі в найскладніших умовах війни всіма силами борються за своє дитяче життя!

Разом з вами, ми робимо величезну роботу для їх одужання: хтось допомагає фінансами, хтось продуктами, хтось речами, а хтось – щиро молиться, а результатом цього вкладу є велика руйнівна сила, яка може пересувати гори проблем! Щоразу, коли ми бачимо хоч усмішку наших підопічних та їхніх мам, ми дякуємо Богові за кожного з вас і обіймаємо вас серцем і своїми молитвами! Дякуємо вам усім за ваше добре серце і неоціненний дорогоцінний внесок у всі добрі справи! Давайте продовжуватимемо сіяти добро і нести тільки боже світло в цей світ, і воно обов’язково стане світлішим і добрішим!

Наша Софійка отримує своє лікування, проходить планові обстеження та реабілітацію завдяки лише вашій допомозі та підтримці, за що величезна вам усім подяка! На сьогодні вона все ще знаходиться на спец.харчуванні по набору ваги, який зрушив з місця і це дуже тішить.

Американські нейрохірурги поки що скасували свій приїзд до Львова через ситуацію в країні, тому консультацію з ними поки що відклали до дня їхнього приїзду.

Наступного тижня, Софійка знову продовжуватиме свої заняття, які вона щомісяця проходить вдома з реабілітологом, і поки вони будуть йти, нам потрібно допомогти дівчинці, щоб зібрати їй на оплату цих 20 занять.

Тому ми звертаємося з проханням про допомогу до всіх, хто може допомогти нашій Софії зібрати необхідну їй суму! Це 12 000 грн. Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя!