Діденко Марина потребує вашої допомоги

Новини | 24.09.2023 | 0

Час сьогодні так прискорився, що ми навіть не помітили як пішло тепле літо і змінило свої фарби на осінній одяг. Осінь для наших дітей — це завжди початок нового навчального року і дуже шкода що навчання для них знову розпочалося під обстрілами та бомбардуваннями. Дай Боже, щоб така осінь була у нас останньою! Нашим підопічним, у ці воєнні часи, випала подвійна боротьба, боротьба за своє дитяче життя та життя нашої країни, в якій ми народилися та живемо. Звичайно ж, усі ті стреси та переживання, вони дуже важко відбилися на здоров’ї всіх наших людей, що вже говорити про наших дітей. Тому їх нам доводиться дуже опікувати, виявляти до них свою посилену увагу, любов і турботу… Адже ніхто не знає як може відреагувати дитячий організм у тій чи іншій ситуації на такі страшні події, але сподіватимемося, що з Божою допомогою ми і це з вами все переживемо!

Ми вдячні всім, хто відгукується на прохання для нашої дівчинки і весь цей час допомагає нашій Мариночці! Завдяки вашій допомозі Марина зараз закінчує черговий курс лікування і наприкінці місяця їй необхідно буде пройти повне контрольне обстеження, яке вона проходить двічі на рік і на яке записана вже на 26 вересня.

Це буде:

КТ і МРТ з контрастом і без, УЗД щитовидки, внутрішніх органів і гінекологія, ЕХО серця, кардіограма, всі аналізи крові, включаючи аналізи щитовидної залози, антитіла і всі види Гепатиту. Після, з усіма результатами аналізів, буде консультація з нефрологом, ендокринологом, невропатологом, гінекологом і терапевтом. Віритимемо, що результати всього дослідження будуть стабільно хорошими і ми зможемо видихнути до наступного обстеження.

А зараз мати дівчинки просить вас допомогти зібрати їй 19500 грн, на оплату обстеження та на препарати, які Мариночка приймає на стабільній основі: Едарбі клор, Конкор, Канефрон, Нефропатін, Урсогепавін, Укрліф, Гепамаг, Біфрен, Гліцин, Йосен. Віт. Д3, Омега 3, Кальцій Д3, Віт В6, В12.

Усім нам важко сьогодні прожити і вижити в ці лихоліття, а таким сім’ям, як наша Мариночка, ще складніше! Для матері, яка одна виховує своїх двох дівчаток, працюючи на двох роботах – це дуже велика сума!

Тому ми знову просимо вас відгукнутися на це прохання і допомогти зібрати Маринці необхідну їй суму.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ