Костя Романов просить вашої допомоги

Новини | 8.04.2024 | 0

Давно ми нічого не писали про Костю, оскільки сім’я не просила допомоги, а намагалися обходитися самі, мотивуючи тим, що вони якось упораються, а допомога потрібна ще багатьом діткам. Мати з сином працювали, і потроху відкладали на підтримуючу терапію та дороге обстеження, яке Костя проходить двічі на рік. Але після того, як вони місяць тяжко хворіли, всі заощадження пішли на лікування, і зараз у матері з сином немає можливості оплатити дороге обстеження, яке потрібно було зробити ще на початку березня, планово і обов’язково, тим більше після невідомого вірусу, щоб нічого не пропустити.

Тому, мати, яка довгий час лікувала сина від онкології і одна піднімає на ноги його та молодшу дочку, просить допомогти зібрати для Кості 34000 грн, щоб він зміг пройти планове обстеження та отримати необхідну консультацію та рекомендації від лікарів, які весь цей час ведуть, та спостерігають Костю.

У цю суму входить:
КТ і МРТ 4 відділів з контрастом і без, УЗД щитовидки, внутрішніх органів, кардіограма, всі аналізи крові, включаючи аналізи щитовидної залози, антитіла і всі види на Гепатит. Також на медпрепарати, які він приймає на стабільній основі та препарати, які він ще прийматиме три місяці, від невідомого важкого вірусу. Згодом, з усіма результатами аналізів, буде консультація з багатьма лікарями, які спостерігають Костю.

Тому, Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти зібрати Кості необхідну суму та вчасно зробити всі необхідні обстеження.

Свої пожертвування можете перерахувати на карту мами Кості:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ