Настенька Головань просить вашої допомоги

Новини | 6.12.2021 | 0

Велика подяка всім, хто відгукується і допомагає нашій Настюші у її лікуванні. Завдяки вашій допомозі дівчинка змогла пройти планове обстеження в листопаді та пройти консультацію у необхідних їй лікарів. Слава Богу, МРТ та КТ показали стабільну динаміку, за що ми дякуємо та молимо Бога. А ось УЗД знову показало проблему з ендометрією, яку необхідно лікувати та оперувати, якщо почне рости. Аналізи крові показали гормональний збій, підвищені печінкові показники та низький рівень Віт Д.

Пройшовши всіх необхідних лікарів, Насті призначили лікування на місяць: для печінки, гінекології, гіпертонії, вітаміни та заспокійливі. Два тижні з місячного лікування Насті необхідно буде приходити на денний стаціонар, щоб отримувати крапельниці. Після лікування, їй знову необхідно буде здати нові аналізи, УЗД та нову консультацію.

На все це дівчинці потрібно буде – 12750 грн.

Тому, Настя знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники! Не пройдіть повз її прохання і допоможіть їй у її одужанні! Ми просимо відгукнутися всіх, хто сьогодні може допомогти нашій Насті! Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка!

Якби кожен із вас перерахував їй хоча б по 10 грн, ми легко змогли б покрити всі потреби цієї юної та дуже симпатичної дівчинки!

З усіх відомих причин, свої пожертвування поки що, тимчасово, ми просимо перераховувати на мою картку.

При перерахуванні ваших пожертвувань, прошу вас, будь ласка, обов’язково вказуйте причину перекладу: «благодійна допомога на лікування Насті Головань»!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ