Анастасія Головань потребує вашої допомоги

Новини | 25.10.2021 | 0

Тепло залишилося позаду і за вікном вже барвиста осінь, яка не дуже тішить нас своїми сонячними днями. Дуже швидко летить сьогодні час, важкий час, в якому події змінюються так непередбачено, що іноді хочеться його зупинити і хоча б подумки повернутися в той час, коли було все стабільно, людина відчувала себе в безпеці та людське життя було найціннішим скарбом на землі ! Як шкода, що воно знецінилося, шкода, що прагнення влади, збагачення і сріблолюбство стоять сьогодні в багатьох першому місці! Дуже сумно та болісно боляче спостерігати сьогодні за людьми та всім, що відбувається у нас в Україні та в усьому світі! Пробач та помилуй нас Господи, допоможи нам стати на правдивий шлях твій і яви свою славу на цій землі, нехай на все буде твоя досконала воля!

З дня останніх новин, які ми писали у червні про нашу Настуню, минуло й літо. У її житті теж відбулося багато різних подій за цей час, але вона тримається гідно та долає їх з Божою та з нашою допомогою! Ми вдячні Господу за всіх, хто підтримує та допомагає їй у лікуванні, подяка вам усім величезна! Завдяки лише вашій неоціненній допомозі, вона може впевнено боротися з усіма проблемами, що стосуються її здоров’я! Крім свого основного лікування, у Насті ще й запалилася міжхребцева грижа дисків L4, L5, були сильні болі в спині, довелося робити блокаду і приймати медикаменти. Як тільки полегшало і почала потихеньку пересуватися, почалася моторошна алергія на амброзію, що виникає у Настюші вже четвертий рік поспіль, знову місяць провела вдома на краплях і таблетках і знову додаткові витрати, яких у неї немає, довелося жити в борг.

Важкий видався цей рік, причому, важкий він у багатьох, дасть Бог, скоро настане світла смуга в житті кожного з нас і всі труднощі залишаться позаду!

Сьогодні настав час повного, планового контрольного обстеження, яке Настюша робить двічі на рік, після якого буде консультація гінеколога (після лікування), щоб отримати необхідні рекомендації щодо подальшого лікування.

В обстеження входить:

МРТ І КТ трьох відділів, УЗД (ЖКТ, нирки, гінекологія, щитовидка), кардіограма та ЕХО серця, всі аналізи крові, включаючи (Ліпідограму, онкомаркери та маркери на Гепатити, Креатинін, аналізи по роботі надниркових залоз), та придбання мед. препаратів, які Настя приймає на стабільній основі.

На все це їй знадобиться – 28750 грн.

Тому, Настя знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники! Не пройдіть повз її прохання і допоможіть їй в одужанні! Ми просимо відгукнутися всіх, хто сьогодні може допомогти нашій Насті! Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка!

При перерахуванні ваших пожертвувань, прошу вас, будь ласка, обов’язково вказуйте причину перекладу: “Благодійна допомога на лікування Насті Головань“!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ