Марина Діденко. Дівчинка потребує вашої допомоги

Новини | 6.12.2021 | 0

Дякуємо всім, хто всі ці роки відгукується та допомагає нашій Мариночці у її лікуванні та відновленні. Дякуємо всім величезним за вашу неоціненну допомогу та підтримку нашій дівчинці. Завдяки вашій допомозі, Марина змогла пройти планове обстеження наприкінці вересня та пройти двомісячний курс лікування після результатів усіх обстежень.

На сьогодні, дівчинка знову потребує вашої допомоги, Марині необхідно здати нові аналізи, зробити УЗД та придбати медикаменти на новий курс лікування та медикаменти, які вона приймає на стабільній основі. Нагадаю, що під час основного лікування дівчинці видалили уражену нирку, вона залишилася з однією ниркою і потребує постійного спостереження та контролю. А ще, тяжке лікування (хімія, променева терапія, операція) вплинуло на психіку дитини, що дуже важко позначилося на її здоров’ї та поведінці. Тому, Марина навчається у спеціалізованій школі, час від часу, відвідує психолога і потребує особливого контролю та догляду. Мамі дуже тяжко з двома своїми донечками-підлітками, і тяжко їй у всьому, адже батько дівчаток пішов із сім’ї ще два роки тому і мамі доводиться одній забезпечувати та виховувати своїх дівчаток. Сьогодні мама Мариночки знову просить вашої допомоги на лікування своєї дівчинки.

Сума збору складає 15700 грн.

Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині! Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

Якби кожен із вас перерахував хоча б по 10 грн, ми вже змогли б покрити всі потреби цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ