Микула Анастасія. Збір продовжується, залишилося 6980 євро!

Новини | 25.03.2014 | 0

Микула АнастасияСьогодні дівчинка знаходиться вдома – у своїй квартирі, зі своїми іграшками, з усіма рідними та близькими їй людьми, Настюшенька відновлює свої сили та приймає до червня “Роаккутан”. Обов’язок за обстеження поки що залишається не оплаченим, і ми всіляко намагаємося їм допомогти.

Дай Боже, щоб допомога для Насті прийшла швидше, адже сьогодні розглядається питання про нову імунотерапію, а це буде вже нова сума та новий збір. Документи віддано на розгляд до МОЗ – сподіватимемося, що цього разу вони сплатять це лікування дитині… А поки що сума до збору залишається – 6980 євро, бо за минулий тиждень надійшло ще 102 євро.

Дякую величезне всім небайдужим до долі нашої Насті, від щирого серця дякуємо вам за вашу неоціненну допомогу. Хай благословить вас усіх Господь!

Не пройдіть повз цю дитину, відгукніться будь ласка! Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Насті.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ