Головань Анастасія. Дівчинці потрібна ваша допомога

Новини | 24.03.2014 | 0

Головань АнастасияТри місяці після чергового обстеження у Насті пролетіли дуже швидко, але за цей час сталося багато різних подій, пов’язаних зі здоров’ям дитини. Весь цей час дівчинка перебуватиме під строгим наглядом гінеколога, з дотриманням усіх необхідних призначень (УЗД – два рази на місяць), і звичайно ж під строгим контролем мами. Виникало багато питань, яких і не озвучуватиму, і дуже хочеться вірити, що нове обстеження відповість на них позитивним результатом для Настюші. Загальний стан дівчинки непоганий, займається уроками та готується до іспитів, адже скоро вже й випускний!

Планувати сьогодні далеко наперед усі свої плани може не кожен, адже ситуація в країні така нестабільна і тривожна, що не знаєш, що принесе завтрашній день, а у наших дітей тим більше, адже вони живуть від обстеження до обстеження, радіють кожному дню і дякують Богу. , що Він дарує їм цей дорогоцінний для них час. І дай Боже, щоб цього часу в них було дуже багато, і головне їм – досконалого здоров’я та мирного неба над головою!

Головань АнастасияЧас нового контрольного обстеження вже зовсім близький і 30 березня Настенька з мамою виїде до Києва, щоб його пройти, оскільки записано вже на 31 березня. І це, як завжди, будуть: МСКТ скринінг (грудна, черевна, малий таз) з контрастом – 2 750 грн; МРТ голови з контрастним посиленням – 2 700 грн; УЗД – 450 грн. (черевна порожнина, малий таз); аналізи на онко-маркери та маркери на гепатит – 550 грн, плюс дорога в обидві сторони. Все разом складає суму в 7200 грн., і ми дуже просимо вас, дорогі наші помічники, якщо у кого є можливість допомогти Настюші, не пройдіть повз цю дитину, відгукніться будь ласка!

А ще хочу передати мої вітання Настінці та її батькам, із минулим днями святом – Дня Народження їхньої донечки! Народження доньки – це дуже хвилюючий, проте дуже яскравий і радісний момент у житті батьків. Дівчинка в сім’ї – улюблениця, принцеса, яку не перестаєш няньчити і балувати навіть через багато років.

Дівчатка є найбільш чутливими та мрійливими особами, які завжди з нетерпінням вірять у диво. Тому і привітання з Днем Народження доньки має завжди відповідати її очікуванням. І найголовніше наше з ними загальне побажання для Нашої Анастасії – це бути абсолютно здоровою!

Бажаю тобі моя дівчинка, живою вірою доторкнутися до Божого дива і до Його невичерпної Батьківської любові, і отримати в цей момент повне зцілення як для тіла, так і для самої душі! Я дуже люблю тебе моя дорога, кохана та хороша Анастасія, Настенька, Настюша. Тобі мої щирі привітання – бути абсолютно здоровою, життєрадісною та щасливою!

Не пройдіть повз цю п’ятнадцятирічну дівчинку, зупиніться!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Анастасії!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ