Микула Анастасія. До збору залишилося- 32432 євро

Новини | 14.04.2014 | 0

Микула АнастасияНові шокуючі події, що відбуваються сьогодні на Сході нашої України, знову сколихнули та стривожили всіх нас, мирних жителів нашої Країни. Робити вигляд, що все у нас добре і не говорити про це, сьогодні просто не можливо, оскільки це буде виглядати прямою зрадою, адже всі події, які на пряму торкнулися кожного українського серця і торкнулися наших підопічних дітей, які живуть на Сході України, дітей, які, як ніхто інший, потребують сьогодні нашої з вами допомоги. Вже одна моя дитина з Криму, Коленька Крупенко, залишилася відокремлена від свого будинку та від своїх рідних та близьких йому людей.

Сьогодні він тільки з мамою, на лікуванні в нашому місті Києві, а що буде тоді, коли лікування закінчиться і доведеться якось повертатися додому – не знає ні хто. Але головні думки сьогодні в голові у мами – аби врятувати свого синочка!!! Аналогічна ситуація може відбутися і на Сході України, де мешкає багато наших підопічних дітей, зокрема в Херсоні, звідки родом наша малеча Настенька Микула. Батьки сьогодні розгублені від того, що сьогодні відбувається, і від того незнання, що буде далі? Адже на кону сьогодні стоїть життя їхньої донечки, їм про це треба сьогодні думати, а зібрати необхідну суму для доньки ставати все важче!? Одні питання сьогодні у всіх нас, але як би там не було дитини потрібно рятувати і ми всі віритимемо, що дасть Бог – все утвориться і стане на свої місця!

Минулий тиждень для нашої дівчинки був трохи складний, він підхопив інфекцію, і тепер їй доводиться боротися ще і з нею. Втім, почитайте самі, ось що пишуть її рідні:

За неделю поступило – 2050 евро. Остаток к сбору – 32432 евро. Настенька продолжает болеть. Температура то падает, то поднимается. Но Роаккутан мы продолжаем принимать. К счастью все наши врачи теперь очень внимательны к ребенку. Приходят каждый день даже без вызова. Из реабилитационного центра бесплатно принесли нам противовирусные препараты. Мы им очень благодарны за помощь и внимание. Очень нам помогает главный педиатр области Татьяна Евгеньевна.

Огромное спасибо Вам лично и человеку, перечислившему почти 2000 евро!!! Мы все от всей души желаем Вам всем здоровья и удачи. Время очень тяжелое, поэтому Ваша помощь ценна втройне!!! СПАСИБО!!!!
С уважением и благодарностью Лариса (бабушка)

Величезна подяка Олександру, який перерахував Настюші (30 тис грн), доброї людини, яка давно і стабільно допомагає нашим діткам! Нехай благословить його Господь і дарує йому мир, здоров’я та сімейний добробут!

Євро сьогодні росте і доводиться туго всім нам. Сума до збору для дівчинки залишається – 32432 євро

Сума, звичайно, не маленька, тим більше на сьогодні, але батьки дівчинки вірять у чудеса, вірять Богу та вірять добрим людям, які відкривають для їхньої донечки свої щирі серця! Дякую величезне всім небайдужим до долі нашої Насті, від щирого серця дякуємо вам за вашу неоціненну допомогу. Хай благословить вас усіх Господь!

Не пройдіть повз цю дитину, відгукніться будь ласка! Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!
І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Насті.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ