Микула Анастасія. «Таке може бути тільки в нас…»

Новини | 8.11.2013 | 0

Микула АнастасияЧи стали б ви сподіватися на підтримку того, хто повинен допомагати, але зазвичай цього не робить? Чи чекали б у цьому випадку допомоги, знаючи, що кожна додаткова хвилина такого очікування здатна стати останньою для вашої дитини?! Думаю що ні! Ось і батьки маленької Насті Микули свого часу перестали чекати і сподіватися на допомогу наших чиновників, і відвезли рятувати свою дитину до Білорусі, паралельно оббиваючи пороги МОЗ та багатьох наших чиновників, які пообіцяли батькам проплатити лікування дитини, як тільки ті зберуть і нададуть їм усі всі необхідні документи.

Дитина розпочала лікування з квітня місяця цього року, а минулого тижня до МОЗ було передано документи, що підтверджують витрати батьків на лікування за кордоном, а також рахунок на “метайодбігуаніділ терапію” у розмірі 20000 євро. Однак замість обіцяної оплати батьки почули: “А чому ви поїхали на лікування самі, не дочекавшись нашої відповіді? Сплатити не можемо! Надайте нам новий рахунок на протирецидивну терапію!” Переданий рахунок на майбутню пересадку кісткового мозку чиновникам теж раптом став нецікавим: “Можливо, ми його оплатимо… Можливо”. Приходить розуміння: правильно зробили батьки Настеньки тоді, у квітні, поїхавши на лікування самостійно, і не чекаючи допомоги від мінохоронздоров’я – і її можна було не дочекатися, і дитину занапастити!

“Почекайте 45 днів, і ми подумаємо, чи виділити ліки для вашої дитини”, – каже черговий чиновник у міністерстві, мало замислюючись над тим, що стоїть за таким очікуванням, і що порушувати терміни протоколів лікування смертельно небезпечно! Наші діти помирають, так і не дочекавшись своєї черги щодо оплати лікування за кордоном, але що їм до наших дітей?! Люди, що сидять у шикарних кабінетах з м’якими кріслами та шкіряними диванами, так спокійно вимовляють ці слова, не бачать і не хочуть бачити їхніх страждань, не хочуть подивитись у їхні очі, не хочуть навіть хоча б спробувати зрозуміти, яке доводиться їхнім батькам! Таке може бути тільки у нас… Ось і виходить, що виживають наші діти в основному завдяки допомозі та неоціненній підтримці свідомих і небайдужих людей, і тільки на них залишається надія у батьків Настіньки…

Микула Анастасия“Метайодбігуаніділ терапія” – новий метод лікування, який мала вже завершила в Німеччині, і її вартість батькам знову довелося проплатити самим, взявши гроші з тих, що були відкладені на пересадку кісткового мозку. Сьогодні дівчинка вже у Мінську, і відновлює свої сили, щоб у п’ятницю перейти у трансплантологію для блоку високодозної хіміотерапії та пересадки кісткового мозку. Після нього протягом 60 днів їй знову потрібно буде повернутися до Німеччини на курс протирецидивної терапії, яка триватиме 9 місяців.

Після публікації попереднього прохання про дитину нам вдалося зібрати 2000 доларів з необхідної суми в 15000 доларів США. Тепер до графи “потреби” додалося ще 20000 євро, взятих на оплату Метайодбігуаніділ терапії, в оплаті якої МОЗ, всупереч власним обіцянкам, нам відмовило. Зібрану частину суми за пересадку кісткового мозку батьки внесуть, а решту – 13000 доларів США та 20000 євро, потрібно буде зібрати протягом наступних 3 тижнів.

Я розумію, що сума не маленька, і термін на її збір мінімальний, але від неї залежить життя маленької людини, єдиної дитини в сім’ї!
Батьки дівчинки зробили і роблять все можливе, щоб урятувати свою донечку, а тепер, коли вже точно зрозуміло, що від держави допомоги чекати марно, залишається знову сподіватися лише на вашу допомогу, наші дорогі помічники. І якщо у вас є така можливість, не пройдіть повз цю дитину, відгукніться будь ласка!

Я дуже вас прошу підтримати сім’ю, і якщо у вас є можливість, допоможіть будь ласка сьогодні дитині, відгукніться на наше прохання, не пройдіть повз цю потребу!
І завжди Пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Насті!

Велика подяка вам усім за вашу допомогу і ваші молитви, дякую всім, хто підтримує і допомагає нашій дитині — я дякую Господу за кожного з Вас! Велике спасибі хочу сказати Олександру за переказ на суму 12000 грн. Нехай Вас і ваших близьких завжди супроводжує Божа любов і Його Батьківський захист.

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ