Микула Анастасія. На пересадку кісткового мозку залишилося зібрати $34 176 за два тижні!

Новини | 11.11.2013 | 0

Микула АнастасияЖиття кожного з нас знаходиться у невидимих ​​руках Всемогутнього Бога. Вона — найцінніше, найдорожче, що подарував нам Господь, і для нас, батьків, життя наших дітей неможливо порівняти ні з чим у світі — адже це і наше життя, наша радість, і, на жаль, іноді і наш біль. Адже часом за життя своїх дітей нам доводиться довго боротися, вступати за неї у важкий і нерівний бій, і ставка в цій битві дуже велика. часто шанс на порятунок дитячого життя доводиться буквально викуповувати частинами: іноді це 200-300 гривень, іноді — кілька тисяч гривень, а часом — це десятки і сотні тисяч доларів для проведення операції, яку в Україні провести неможливо, а зробити її можна лише за кордоном. Ціна шансу на життя нашої малечі, з прекрасним ім’ям Анастасія, для сім’ї дівчинки дуже велика, і навіть може здатися зовсім непідйомною, але вони не опустили своїх рук, вони борються за свою донечку, роблять все можливе і дуже вірять, що Господь пошле їм людей , які зможуть допомогти їхній донечці, і життя дитині вдасться зберегти!

Сьогодні дівчинка вже четвертий день, як зайшла у трансплантологію для блоку високодозної хіміотерапії та пересадки кісткового мозку. Батьки та всі рідні дитини сьогодні живуть на одному подиху, не перестаючи молитися за Настеньку. Настюшеньке цей перебіг лікування дається особливо важко, тому що в боксі маля знаходиться одна, без мами і без тата. Батьки дитини цілодобово чергують біля палати своєї донечки по черзі, вони дивляться один на одного тільки у віконце і розмовляють з нею тільки спеціально призначеним для цього телефоном. І іншого виходу поки що немає, тому нам усім залишається лише молитися та вірити, що все обійдеться.

Микула АнастасияЧим живуть сьогодні мама та тато дівчинки і що вони відчувають сьогодні, коли дивляться на свою донечку через віконце лікарняної палати? Які почуття зараз вони відчувають, знає лише Господь! І передати словами ці почуття ніяк не можливо, зрозуміти їх можна тільки частково, адже всі ми відчуваємо біль, дивлячись на цю маленьку малечу, і кожному з нас тією чи іншою мірою знайомий безмежний страх і пекучий серце біль, коли близькій нам людині , особливо дитині, загрожувала небезпека. А як гірко і страшно материнському серцю усвідомлювати, що життя твоєї дитини залежить сьогодні від великих грошей!

Після попереднього прохання про Настюшу, нам вдалося зібрати $653, залишається зібрати – $34176 доларів США, щоб сплатити дитині пересадку кісткового мозку.

І оскільки з попереднього прохання ви вже знаєте, що всі витрати на лікування Насті лягли повністю на плечі її батьків, вони сподіваються сьогодні на вас, наші дорогі помічники!

Маля має величезний шанс вижити і жити багато років. Давайте всі разом подаруємо Насті це шанс! Це величезна сума для сім’ї, але для всіх нас, разом узятих, це під силу. Адже якщо кожен з нас зможе внести свій, хоч і невеликий, але внесок у порятунок цієї дитини, ця потреба зрештою зможе бути покритою! Я дуже вас прошу, наші дорогі, не пройдіть повз материнський крик про допомогу! Підтримайте та допоможіть сім’ї, зробіть свій дорогоцінний внесок у цю добру і дуже добру справу – порятунок дитячого життя!

Від імені батьків дівчинки, і від себе особисто, хочу подякувати всім, хто вже відгукнувся та пожертвував свої кошти дитині! Дякую вам усім величезне! Я вірю, що ваше добре зерно стане для вас величезною нагородою і принесе багато хорошого плоду у ваше життя!

Щоб врятувати життя цієї крихти, нам необхідно зібрати – 34176 доларів за дуже короткий термін – два тижні.

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Насті!

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ