Микула Анастасія. Дівчинка потребує вашої допомоги. До збору – 2100 євро

Новини | 6.05.2017 | 0

Час летить, діти ростуть, а життя змінюється щодня. Цього року наша Настенька піде вже в перший клас. Вчитися вона звичайно буде на домашньому навчанні, але і це вже дуже тішить як її так і всіх нас!
Торішнє обстеження дівчинки в Німеччині, де вона лікувалася і там же знаходиться під повним контролем лікарів, було стабільним. Загальний стан Настюші із періодичними змінами. Оскільки дитина стабільно перебуває на таблетованому лікуванні Роаккутаном, стабільно контролюємо показники крові. Хімія дуже погано впливає на загальний стан дитини, частинами випадає волосся, постраждали і зубки, убиті всі зародки зубів, їх майже немає, молочних залишилося зовсім трошки, тому батьки вирішуватимуть питання з протезуванням. Так ось і ростемо.

Основне лікування залишилося позаду, тепер залишається лише планове обстеження, вже 1 раз на рік і таблетований Роаккутан, який дівчинка приймає курсами, 2 тижні через два, безперервно — від обстеження до обстеження.

У вересні місяці Насті знову потрібно буде їхати на планове обстеження до Німеччини, в університетську клініку міста Вюрцбург.

Це знову  буде МІБГ- сканування (те, що не роблять в Україні) і все, що належить за протоколом. Піврічний курс таблетованого Роаккутану, батьки знову сплатили самі. Саме обстеження — 6000 євро — оплачено (залишилися гроші від перерахованих МОЗ за основне лікування).

Сьогодні батьки дівчинки просять нас з вами, допомогти зібрати лише на: візу, квитки в обидва кінці, перекладача, житло на 2 тижні та харчування). На все це дитині потрібно 2100 євро.

Оскільки СУМА НЕМАЛЕНЬКА, а збір сьогодні дуже поганий, ще й попереду літо, ми вже сьогодні відкриваємо збір для Настюші.

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка, якщо у вас є така можливість!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ