Микула Анастасія. Час лікування наближається, а до збору ще залишилося – 26906 євро.

Новини | 26.05.2014 | 0

Микула АнастасияГосподь, як завжди має рацію, адже коли ти робиш різного роду добрі справи і ще й бачиш їхні плоди – це є для тебе найкращою нагородою, яка приносить тобі величезну радість та задоволення. Адже феномен нашого життя полягає в тому, що чим більше ми віддаємо, тим більше і отримуємо натомість. І багато таких Божих законів я випробувала на собі, відчула таку Божу руку особисто на своєму житті, і з упевненістю тепер можу говорити – що Бог милостивий до всіх нас і віддає нам усім у наших справах. А справжню Божу віру, ми можемо набути тільки тоді, коли залишаємося вірними їй навіть тоді, коли і в найстрашніші життєві події залишаємося вірними Богові, коли здавалося б життя вже закінчилося і та віра, яка була до цього померла і далі вірити вже немає сенсу і сил, ти не дивлячись на це – все одно продовжуєш вірити та жити.

Коли після втрати своєї донечки я залишилася з величезним болем у серці і порожнечею в душі, я думала, що і для мене це життя вже закінчилося, і що з такою страшною втратою просто не можливо далі жити, то моїм порятунком через півроку після цього гіркої події, стало саме посвята себе іншим, – жити заради інших, виявилося метою мого теперішнього життя та мого виживання. І я серцем розумію сьогодні справжні слова Альберт Ейнштейна, який сказав: “Сенс життя має лише життя, прожите заради інших”. І як мені сьогодні не важко, я тепер знаю, чим більше сієш, віддаєш свого кохання, турботи, прощення, милосердя, співчуття… тим більше цього тобі повертається назад, і якщо ти навіть втрачаєш при цьому свої сили та здоров’я, то Господь завжди їх відновлює та наповнює тебе новою життєвою силою та новою енергією.

Крім моєї родини та рідних я віддаю себе сьогодні і діткам, яким необхідна величезна наша допомога та підтримка.

І одна з таких дітей, це наша Настенька Микула, маленька тендітна дівчинка, але дуже сильна духом мала, яка вірить у свою перемогу над усіма труднощами та всіма хворобами. Настюша продовжує відновлюється після ТКМ, приймаючи підтримуючу таблетовану хімію. Дівчинка перебуває вдома і це вже для неї лікування, але зовсім скоро їй знову доведеться їхати за кордон на новий курс лікування, і їй знову доведеться налаштовувати себе на нову перемогу. На це лікування знадобиться чимала сума, але вона дуже необхідна для порятунку дитини.

Микула Анастасия
Завдяки постійним людям, особливо велике спасибі Олександру, сума з – 29921 євро. зменшилася до – 26906 євро.

Тому сума до збору залишається – 26906 євро.

Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині, відгукніться будь ласка!

Я впевнена, що для багатьох з нас, добрі справи є образом всього нашого життя, тому що в кожному серці та душі живе Господь, який спонукає нас на це добро! І це добро не заради того, щоб добитися чиєїсь прихильності чи похвали, але заради порятунку дитячого життя, добре від душі, яке приносить нам справжнє задоволення радість і повноту!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ