Романов Костянтин. Останні новини та потреба. До збору – 17890 грн

Новини | 5.05.2017 | 0

Романов КонстантинЗ лютого минулого року ми нічого не писали про Костю. Сім’я скромно, не просячи допомоги, намагалася тягнути все сама, але сьогодні, впоратися одним із обстеженням вони просто не в змозі.

Основне лікування – хімія, операція, променева терапія, безпорадність, біль та страшні переживання, залишилися вже позаду, попереду лише повний контроль та планові обстеження двічі на рік. Все, що пережив Костя раніше, звичайно ж не забувається, але хочеться, щоб ті дні ніколи більше не поверталися в його життя. Він намагається жити і насолоджуватися життям як і всі інші хлопці, але завжди пам’ятає про багато своїх обмежень, що йому не можна, що можна і що потрібно.

Як тільки Костя відчув себе краще, одразу почав шукати собі роботу, щоб допомогти мамі, яка сама працює на кількох роботах, щоб прогодувати його з сестричкою. Так, їм нелегко, як і всім сім’ям, у яких хворі діти і немає годувальника, але вони не впадають у відчай і щосили рухаються тільки вперед. Брати на роботу хлопця з важким діагнозом хоче не кожен, тому багато доводиться просто замовчувати. Зараз він уже працює і допомагає мамі, але навіть те, що вони заробляють з нею вдвох, вистачає лише на оплату квартири, харчування і на найнеобхідніший одяг, що вже говорити про придбання якихось ліків або дороге обстеження, і так багато в чому їм доводиться собі відмовляти!

Настали дуже лихоліття, тому Костя з мамою знову звертаються за допомогою до вас, наші дорогі помічники. Цього місяця у Кості контрольне обстеження, а це:

КТ та МРТ трьох відділів з контрастом і без, УЗД ШКТ та МТ, УЗД серця, здати кров на онкомаркери, маркери на гепатит та всі аналізи крові, а ще придбати на місяць Кальцій Д3, Креон, Централ Б, Гепабене та пробіотики – на все це хлопчику необхідно – 17890 грн.

Сума велика для сім’ї хлопця і ми просимо вас, наші дорогі помічники, допомогти зібрати її для Кості.

Відгукніться будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти хлопцеві, не пройдіть повз цю потребу!

Допомогу можна перерахувати на рахунок мами, Людмили.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ