Марина Діденко просить вашої допомоги. До збору – 9500 грн.

Новини | 2.03.2023 | 0

Шана всім, хто відгукується і весь цей час допомагає нашій Мариночці у її лікуванні. Завдяки вашій допомозі дівчинка змогла здати всі необхідні аналізи, зробити УЗД, пройти консультації у лікарів та придбати мед. препарати, які вона приймає на стабільній основі, за що величезна вам усім подяка!


На превеликий жаль, не всі результати обстеження виявилися хорошими. Аналіз крові, який Марина перездавала двічі, показав Гіперурикемію – підвищений вміст сечової кислоти в крові, що може вказувати на зниження функції єдиної нирки, яка, мабуть, не справляється зі своєю роботою, а це може привести до утворення каменів у нирці, до раннього артриту та подагри, чого ніяк не можна допустити. Тому до всього основного лікування нефролог прописала ще й для цього діагнозу лікування, яке Мариночка проходитиме 4 місяці.

До нього входять: медичні препарати, хв. вода Фьюджі, спец. живлення. Місяць такого лікування обійдеться мамі – 9500 грн. Потім будуть нові аналізи, і ми побачимо результати лікування. А поки що, мама дівчинки просить допомогти зібрати донечці, на це додаткове лікування на березень місяць.

Тому ми просимо вас відгукнутися на це прохання! Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ