Новорічні свята пролетіли дуже швидко і ми вже набули прав нового 2023 року. Молимо Бога, щоб він здійснив лише одне наше бажання на всіх – нехай настане довгоочікуваний мир і перестануть гинути безневинні люди! Молимося, віримо, допомагаємо і чекаємо на здійснення цього бажання вже в найближчі місяці!
Хоч цього року всі свята були і в сірих фарбах, але ми все одно готувалися і як тільки могли привітали наших дітей та подарували їм трошки свята та посмішки. Цьогорічні подарунки були дуже важливими для кожної дитини: павербанк, плита газова, чоботи, обігрівач, ковдри… і ми намагалися їх виконати, за що вдячні всім, хто відгукнувся і взяв участь у цій добрій і добрій справі.
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20221223_004735-835x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20221226_154013-720x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20221231_163253-720x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-53b352553dfd5cac86eb02b8ee526d19-V-720x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-4479a27d0a7a57384ba6fee0aa116dd2-V-591x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-7142fda3397a074227bd90d980abbc61-V-964x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-9822e38a87cc6f641a6d0aa2ab2fd538-V-589x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-44572c37437997feefadc9866919da4a-V-720x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-120042f365594bdbb44de9675fa2db33-V-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-a7b1923089006e61669d214fc8ec606b-V-720x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-f74d65dde9dc01bc3d0bc949b5d2e5a2-V-960x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-11-24_00-11-53-286-1280x960.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-11-24_00-18-38-856-1280x1068.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-04_13-32-21-132-960x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-23_11-58-02-488-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-23_11-58-02-804-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-23_11-58-03-140-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-23_11-58-03-542-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-26_09-01-29-539-964x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2022-12-26_09-01-30-989-964x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-06_09-00-12-967-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-06_09-00-24-115-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-10_09-03-04-462-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-10_10-10-13-659-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-11_08-51-39-969-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-12_10-07-27-846-621x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-18_12-32-14-862-590x1280.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-24_12-39-33-909-590x1280.jpg)
Величезна подяка всім, хто пожертвував свої кошти та допоміг їх здійснити! Завдяки лише вашій неоціненній допомозі, дітям було подаровано свято! Нехай благословить Господь рясно всіх, хто був поруч із нами і допоміг нам порадувати наших підопічних дітей та дітей – сиріт, у яких ця війна забрала обох батьків.
Дякуємо Богу за кожного з вас! Нехай усе ваше добро повернеться вам із надлишком!
А ми продовжуємо творити добро і знову хочемо відчувати ваше сильне, дружнє плече!
Разом ми сила, яку ніхто й ніколи не зможе здолати!