Софійка Балдюк. Допомога на березень

Новини | 3.03.2023 | 0

Дякуємо всім, хто всі ці роки знаходиться поряд з нашою дівчинкою і допомагає їй на лікування, реабілітацію, обстеження… Завдяки вашій допомозі, батьки дитини змогли сплатити заняття реабілітації за лютий місяць, за що вам велика подяка!

Ось і настали березневі дні, у наші вікна постукає весна, а це завжди нове пробудження, як природи, так і пробудження людей, і нехай воно вже нарешті настане! З настанням перших весняних днів, нехай прокинеться вся Україна і це стане початком нового часу, який принесе для українського народу Боже благословення та лише добрі новини з фронту! Так, ми всі боремося за свою свободу, за свою землю, і кожен допомагає як може і чим тільки може, бо все для перемоги, все для миру! А для нас із вами, найбільшою зброєю проти всіх ворогів, є наша молитва і нехай вона допоможе нашим воїнам на полі битви, нехай наша молитва допоможе зберегти їм життя та повернутись з перемогою додому!

У кожного з нас своя війна, своя боротьба, у якій усі хочуть перемоги над усіма перешкодами до неї! І ми віримо, що незабаром, наші герої принесуть нам довгоочікувану перемогу, небо стане чистим і мирним, і головне, що перестануть гинути люди!

А у наших дітей продовжується своя війна, боротьба за своє дитяче життя і у кожного вона своя. Ми з вами міцно тримаємо наш тил, допомагаючи всім, хто потребує нашої з вами допомоги, за що дякуємо і за все прославляємо Бога!

Так і наша Софійка продовжує свою відновну реабілітацію, яка дуже допомагає їй. Попереду матиме контрольне обстеження, а поки що батьки дівчинки просять допомогти зібрати донечці на березневі заняття.


Тканини з Китаю


Тому ми звертаємося до всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати 12000 гривень на оплату 20 реабілітаційних занять, які дівчинка проходить щомісяця.


Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ