Балдюк Софія. Весняне прохання. До збору -12 000 грн

Новини | 5.03.2024 | 0

Ось і настала довгоочікувана весна. День став трохи довшим, з’явилося більше сонця і вся природа почала прокидатися та оживати. Хочеться, щоб з її пробудженням, прокинулися і всі люди в усьому світі, щоб вони прокинулися від сплячки і ожили всі, як оживає земля, природа; і щоб цієї весни, всі вдихнули зовсім новий ковток свіжого повітря, в якому живе лише Божа любов і мир у всьому світі!

Ми дякуємо всім, хто допомагає нашій Софійці в ці дуже важкі часи, величезна всім подяка! Завдяки вашій допомозі дівчинка може проходити реабілітацію, без якої їй ніяк не можна обходитися. Адже завдяки лише цим важким заняттям з реабілітологом вдома вона може сьогодні сидіти і не переносити біль. Тому заняття необхідно проходити стабільно щомісяця, щоб її стан не погіршився до операційного періоду. Коли це буде — поки що невідомо, але про це скаже лікар дівчинки після повного контрольного обстеження, яке Софійці скоро потрібно буде проходити.

А поки що ми знову просимо вас про допомогу для дівчинки, щоб зібрати необхідну суму та сплатити 20 занять за березень місяць. Сума збору: 12 000грн

Ми розуміємо, що сьогодні всім важко жити і виживати, тому й збори стали проблемними, але ми дуже віримо, що і цього разу Господь надішле нашій дівчинці потрібних людей, які допоможуть їй в оплаті нового курсу реабілітації.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ