Софія Балдюк. Планове обстеження та реабілітація на травень

Новини | 23.04.2024 | 0

Дякуємо Богові за людей, які допомогли нашій Софійці минулого місяця та пожертвували їй свої кошти на новий корсет та реабілітацію. Величезна вам подяка за неоціненну допомогу нашим дітям, вона безцінна сьогодні!

Мама з дівчинкою вже були на примірці та замовили новий корсет, який сплатили, за вашою допомогою, і на п’ятницю він має бути готовим. Реабілітація, що складається з 20 занять, теж оплачена з вашою допомогою, і вже підходить до свого завершення цього місяця, за що величезна подяка людям, які роблять таємно добрі справи. Нехай Господь благословить вас за ваше добро!

І поки квітень підходить до свого завершення, ми вже виставляємо збір на планове обстеження, яке дівчинка проходить двічі на рік, та реабілітацію на травень. Виставляємо збір заздалегідь, враховуючи, що сума немаленька, попереду Великдень і повне незнання того, що приготувала нам доля на завтра. І доки є світло та інтернет, ми хочемо допомогти зібрати Софійці 45000 грн щоб покрити їй усі потреби у травні (12 тис. грн реабілітація, 33 тис обстеження та таксі на них, препарати, які дівчинка приймає на стабільній основі).

І це буде: КТ і МРТ 5 відділів з контрастом і без, УЗД щитовидки, внутрішніх органів і гінекологія, кардіограма, всі аналізи крові, включаючи аналізи щитовидної залози, антитіла і всі види Гепатиту. Після, з усіма результатами аналізів, буде консультація з ортопедом, гастроентерологом, ендокринологом, невропатологом, гінекологом і терапевтом.

Ми просимо всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати необхідну їй суму! Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дівчинки і врятує їй життя, яке понад усе!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ