Столярчук Владислав. Скорбота та необхідна потреба у сумі – 10500 грн

Новини | 13.02.2018 | 0

Початок грудня почався для Столярчуків дуже сумно, від інсульту пішла в світ інша їхня бабуся, яка жила з ними все своє життя. Дуже важко пережити втрату близької людини, і дуже важко прийти до тями після такого. Улюблена мама Алочки та бабуся нашого Владика залишила їх, і тепер вони залишилися жити самі! Це дуже боляче і дуже тяжко, але тепер вони вчаться жити без неї!

Столярчук Владислав

Поки Владик з мамою були зайняті зовсім іншим, і потихеньку приходили до тями, він пропустив місяць занять з фізіотерапевтом і курс масажу з реабілітації. Усі заняття відновилися з січня і ми просимо допомогти зібрати на них необхідну суму, щоб їх сплатити!

За два місяці (січень, лютий) необхідно – 10 500 грн, до яких входять: оплата занять з реабілітологом, оплата масажу та розробка стоп за два місяці, так само придбання – Кальція Д3 та новий курс протигрибкових препаратів, які відновлюють нігті на руках та ногах Владика.

Ми знову сподіваємось на вашу підтримку, наші дорогі помічники, увійдіть будь-ласка у тяжке становище цієї родини та допоможіть зібрати для Владика необхідну йому суму!

Не пройдіть повз цю потребу! Відгукніться, будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти! І ніколи не забувайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ