Корчемний Роман. Планове обстеження

Новини | 9.02.2016 | 0

Корчемный Роман

Початок і кінець року – це завжди планові обстеження у наших дітей, їх вони проходять двічі на рік, але якщо потреба, тоді проходять і більше.

Наш Ромчик проходить їх за планом, частіше лише 1 раз на 2 місяці, контролює гормони, оскільки щитовидна залоза їх не виробляє та вимивається кальцій із організму.

Тому хлопчик перебуває під наглядом ендокринолога, здає аналізи в “Сінево”:

ТТГ І АТПО, Аналіз на загальний кальцій, Іонізований кальцій, фосфор, Поратгармон, Біохімія, загальний аналіз крові, формула
..і стабільно приймає призначені лікарем гормони та кальцій.

Останнім часом батьки дитини обходилися самотужки, але зараз настав той важкий момент, коли вони змушені просити допомоги у вас, дорогі наші помічники.

Їм необхідна допомога на планове обстеження для Роми, а це – МРТ чотирьох відділів, контраст, УЗД, онкомаркери, маркери на гепатит, на препарати кальцію та на гормони, і це – 7700 грн.

Я розумію, що сьогодні дуже важко всім, але ще важче сім’ям, яким доводиться боротися за життя своїх улюблених дітей та відновлювати їх після лікування.

Потягнути такий величезний вантаж може сьогодні не кожен, особливо коли за цією боротьбою стоять величезні фінансові витрати.

Не проходьте повз цю потребу! Зробіть свій дорогоцінний внесок у цю дитину! І завжди Знайте, що найменша ваша пожертва становить безперечно конкретну суму і є величезним благословенням для цього хлопчика! Нехай благословить вас Господь на це добре і добре діло!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами хлопчика, Корчемної Ірини.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ